Elgesio sunkumų turintys vaikai: kaip optimizuoti ugdymą?
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Elgesio, emocijų ir dėmesio sunkumų turintys vaikai klasėje. Kaip optimizuoti ugdymo procesą?

Lekt. Lina Liutvinienė
€12,00
Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Vis dažniau pamokose susiduriame su iššūkiais, kai klasėje mokosi dėmesio ir emocijų sunkumų turintys vaikai. Kaip tokioje situacijoje gauti jų dėmesį, jį išlaikyti ir perteikti reikiamą medžiagą pamokos metu? Kaip optimizuoti ugdymo procesą? Kviečiame žiūrėti mokymų įrašą, kuriame lektorė pateiks daug praktinių pavyzdžių ir pagalbinių priemonių, kaip optimizuoti ugdymo procesą su elgesio, emocijų ir dėmesio sunkumų turinčiais vaikais.

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Šiame seminare aptarsime vaikų elgesio ir dėmesio sutrikimų ypatumus, pagrindinius principus dirbant su ypatingais vaikais, tėvų informavimo ir įtraukimo būdus, bendradarbiavimo su tėvais, išorės ir vidaus resursais, galimybes.

Lektorė

Lina Liutvinienė
Vaiko raidos specialistė, logopedė, specialioji pedagogė, Geštalto psichoterapijos konsultantė. VšĮ Ankstyvosios intervencijos centro „Gandriukas“ steigėja ir vadovė, turinti 12 metų privačios praktikos patirtį ir daugiau kaip 19 metų patirtį kaip specialistė.

Atsiliepimai

Dėkoju už aiškiai ir naudingai išdėstytą medžiagą. Lektorė dėstomą medžiagą iliustravo gausiais pavyzdžiais, skaidrės nebuvo vien tik perskaitomos, jos buvo komentuojamos nuosekliai, įdomiai.

Vertinu labai gerai. Medžiaga pateikta struktūruotai, o pateikti pavyzdžiai ir pasidalinimai padėjo aiškiai suprasti pateiktą medžiagą. Buvo matyti, kad lektorė labai stengėsi išgryninti pagrindinius temos akcentus. Labai ačiū!

Labai ačiū už nuosekliai, įdomiai pateiktą medžiagą. Sužinojau kaip valdyti emocijas neužgaunant vaiko. Išsiaiškinau, kodėl emocinis intelektas yra svarbus.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais