Greitojo įsiminimo technikos
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Greitojo įsiminimo technikos

Lekt. Enrika Benevičienė
€12,00Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Gyvename nuolat besikeičiančios ir atsinaujinančios informacijos amžiuje. Per 12 mokymosi metų mokykloje moksleiviai sukaupia didžiulį kiekį skirtingos informacijos — įvairiausios temos, įvykiai, datos, kontekstai… Jie gyvena žinodami, kad jų laukia pirmieji gyvenimo egzaminai, tačiau kokios užduotys jų laukia — nežino niekas. Tad kaip padėti jiems pasiruošti? Kaip pagerinti trumpalaikę ir ilgalaikę atmintį? Kaip iš pirmo karto ir visam laikui įsiminti žmonių vardus, datas? Kaip įsiminti telefonų numerius?

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Mokymų metu lektorė pasidalins praktiniais informacijos įsiminimo metodais, kuriuos pritaikant, Jums daugiau nebereikės jokių pirkinių sąrašų, lapelių su telefonų numeriais ar kt.

Mokymų ištrauka

Lektorė

Lekt. Enrika Benevičienė
Nesmurtinės komunikacijos lektorė: veda asmenines konsultacijas, praktinius užsiėmimus, skaito pranešimus, veda nuotolinius seminarus, kuria ir įgyvendina įvairias programas.

Atsiliepimai

Mokymo turinys pateiktas informatyviai, aiškiai. Kadangi dirbu ne pirmi metai, kai ką patobulinus pritaikysiu praktikoje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais