„Kaip atsikratyti perfekcionizmo?“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Kaip atsikratyti perfekcionizmo?

Lekt. Marija Serbintaitė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Jei perfekcionizmą laikote savo stipriąją puse – verta pasitikrinti, ar tikrai esate perfekcionistas (-ė) ir kaip tai gali trukdyti. Patirtimi ir patarimais, kaip atsikratyti perfekcionizmo, dalinasi istorijos mokytoja, lektorė Marija Serbintaitė.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Perfekcionizmą neretai maišome su kitomis savybėmis ir tikimės, kad žmogus, vadinantis save perfekcionsitu, atlieka užduotis greitai, itin kokybiškai ir visada iki galo. Deja, realybė tokia, kad būtent perfekcionistai itin dažnai vėluoja su pateiktais terminais, nes darbas vis dar „netobulas“, nevertas išvysti dienos šviesą. Perfekcionistai neretai užstringa ties detalių korekcijomis, o tai trukdo pamatyti visumą.

Taip pat perfekcionistai klaidingai interpretuoja klaidų darymą. Vis labiau pripažįstame, kad svarbiausia ne nedaryti klaidų, o savo klaidas įvertinti, reflektuoti, daryti išvadas ir formuoti naujus elgesio modelius.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Marija Serbintaitė
Daugeliui geriau žinoma Femos vardu – būtent taip vadinasi „Instagram“ paskyra bei tinklaraštis apie lyčių stereotipus bei žmogaus teises. Marija taip pat yra istorijos mokytoja bei lektorė.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais