„Kaip išlaisvinti savo kūrybinę energiją?“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Kaip išlaisvinti savo kūrybinę energiją?

Lekt. Vytautas Kontrimas
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Net ir pats monotoniškiausias darbas gali turėti daugiau gyvybės, jei viduje turėsime kūrybinės energijos! Ką jau kalbėti apie situacijas, kai reikia sugalvoti ką nors visiškai naujo ir įdomaus, tačiau įkvėpimas niekaip neaplanko. Praktinis nuotolinis seminaras su aktoriumi Vytautu Kontrimu apie tai, kaip stimuliuoti savo kūrybinę būseną ir įdarbinti šią energiją savo tikslams!

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Kūrybiškais gimstame visi! Kūrybinė energija gali aplankyti net ir tuos, kurie laiko save „tiksliukais“. Kiekvienoje veikloje yra nors krislas kūrybos, galimybė išreikšti save ir pažiūrėti į situaciją nauju kampu. Ši savybė reikalinga ne tik naujoms idėjoms generuoti, bet ir plečia mūsų pasaulėvoką, lavina jautrumą, empatiją bei suteikia daugiau laisvės!

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorius

Lekt. Vytautas Kontrimas
Aktorius, dėstytojas, neformalių teatrinio ugdymo užsiėmimų vedėjas. Viešojo kalbėjimo bei retorikos specialistas, konsultantas. Viešojo kalbėjimo dirbtuvėse Retorika.lt veda kūno kalbos, charizmos ir aktorinio meistriškumo meno užsiėmimus.

Atsiliepimai

Kūrybingi žmonės turi patys mokėti stebėti aplinką. Jeigu yra poreikis kurti, tada atsiranda technikos, kaip ją sugeneruoti. Kūrybiškumas nesusijęs su rutina, būtina keisti veiklą. Pradėti kurti nuo mažiausių, paprasčiausių uždavinių, tada atsiranda įkvėpimas. Kūrybinė būsena gali būti mankštinama. Sužinojau daug naujo!

Iš seminaro pasiėmiau šias įžvalgas: pedagoginiame darbe, kai kyla idėjos, jas fiksuoti ir sisteminti. Rašyti, piešti tas idėjas, vizualizuoti, kad jos nedingtų. Be sistemos kūryba niekur nenuveda. Ačiū!

Paprastume slypi lobiai. Ačiū, kad paskatinate juos atrasti.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais