Nuotolinis seminaras „Kaip išlikti autentišku ir empatišku v
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Kaip išlikti autentišku ir empatišku vadovu?

Lektorius Lukas Benevičius
4 ak. val. akredituoti mokymai

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Autentiškumas ir empatija – žmogiškosios savybės, kurios mums vadovaujamame darbe gali padėti išlikti savimi, žmogumi. Patirtimi ir įžvalgomis dalinasi Lukas Benevičius.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Kai leidžiame sau užsidėti socialinę kaukę (kad ir vadovo), prarandame ne tik dalį savęs, bet ir nesuteikiame galimybės kitiems pamatyti mūsų kaip žmonių. Žmonių, kurie patiria stresą, išgyvena nesėkmes ir stinga palaikymo. Svarbu ieškoti būdų, kaip išlikti savimi, tačiau neperžengti ribos. Tikime, kad autentiškumas ir empatija yra raktinės savybės, kurios gali padėti siekti šių tikslų.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorius

Lektorius Lukas Benevičius
Mokytojas, švietimo konsultantas, lektorius, sertifikuotas patirtinio ugdymo treneris, Ugdymo meistrai partneris, VšĮ „Mokymosi namai Patirčių slėnis“ bendrakūrėjas.

Atsiliepimai

Gilesnis suvokimas apie empatiškumą ir autentiškumą. Empatiškumas – gilesnis savęs suvokimas , emocijų atpažinimas ir valdymas. Daugiau stebėsiu save, atpažinsiu reakcijas, valdysiu emocijas. Mažiau kritikos sau, mažiau vertinimo ir tobulumo siekio. Leisiu tiesiog būti...

Nauja autentiškumo sąvoka ir jos reikšmė vadovo darbe. Praktikoje išbandysiu vadovo, darbuotojo veiklą autentiškumo aspektu (priimti savo sėkmes ir nesėkmes, jas įvardinti garsiai sau ir kitiems, apie tai komunikuoti su kolektyvu).

Sužinojau kaip pasimatuoti ir pasitikrinti savo autentiškumo lygį. Svogūno pavyzdys – puikus modelis tai padaryti. Žmogų reikia pažinti iš naujo, per dialogą, per santykius, per veiklą.

Pagilinau, pasitikrinau žinias. Man labai patinka mintys apie tai, kad vadovavimas per įtampą, nuolatinę kontrolę nieko gera neduoda įstaigai ir bendruomenei. Leisti sau būti savimi – teiginys, kurį sieksiu įgyvendinti dirbdama.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais