Kaip kalbėti su vaikų tėvais apie disleksiją?
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Kaip kalbėti su vaikų tėvais apie disleksiją neįžeidžiant ir neužgaunant?

Lekt. Asta Blažinskienė
€12,00Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Įsivaizduokite, kad tėvai augina vaiką, kuris niekuo nesiskiria iš visų kitų bendraamžių, yra sveikas, aktyvus, žingeidus, komunikabilus. Staiga tėvai yra informuojami, kad jų vaikui galimai yra skaitymo sutrikimas – disleksija. Tėvų reakcijų būna įvairių – šokas, pyktis, neigimas ir pan.


Mokymosi sutrikimai, tokie, kaip disleksija, disgrafija ar diskalkulija išryškėja ir yra geriausiai pastebimi tada, kai vaikas pradeda savo akademines veiklas, t.y. pradeda pažinti raideles, skaičius, juos jungti, skirti ir pan. Dažniausiai mokymosi iššūkius pirmieji pastebi mokytojai, todėl dažniausiai tėvai, kad vaikui galimai yra disleksija, išgirsta iš jo mokytojo. Tad kaip mokytojams informuoti tėvus?

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Mokymų metu sužinosite, kaip reikėtų bendrauti su tėvais, kaip informuoti juos apie galimą sutrikimą bei ką daryti, kad Jus išgirstų, priimtų ir bendradarbiautų.

Mokymų ištrauka

Lektorė

Asta Blažinskienė
Sertifikuota, profesionali koučingo specialistė, karjeros konsultantė, lektorė, mokymosi ypatumų centro "Labirintas" įkūrėja.

Atsiliepimai

Labai įdomiai, emocingai ir konkrečiai dėstė medžiagą.

Mokymų lektorę vertinu labai gerai, puikiai dėstoma medžiaga.

10 balų. Įtaigiai, profesionaliai, suprantama kalba pateikta informacija.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais