„Kaip kūrybiškumas gali padėti vadovavimui?“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Kaip kūrybiškumas gali padėti vadovavimui?

Lekt. Arvydas Plėta
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Ar vadovas privalo būti kūrybiškas, kad galėtų skatinti kūrybą ir inovacijas savo komandoje? Kokie metodai gali būti pagalbiniai vadovo įrankiai? Sužinokite daugiau apie tai šiame nuotoliniame seminare!

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Reikia pripažinti, kad kūrybiškumas neretai painiojamas su gebėjimu sukurti kažką, ko dar niekas nesukūrė. Nors iš tiesų tai mąstymo gebėjimas, lankstumas pamatyti situaciją iš skirtingų perspektyvų ir atvirumas iš aplinkos atkeliaujančioms idėjoms. Tai nebūtinai reiškia, kad būtent vadovas ir turi sukurti inovaciją. Labiau jau vadovo kompetencija – sukurti aplinką, kurioje komandos nariai gali imtis iniciatyvos ir pasitelkti visą kolektyvinį kūrybinį potencialią.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorius

Lekt. Arvydas Plėta
,,Katalista Ventures” inovacijų partneris, įmonės UAB ,,Aichomas” vadovas.

Atsiliepimai

Labai patiko mintis, kad kūrybiškumas – pamatinė vertybė, kurią turi visi, tik ne visi panaudoja. Savo darbe išbandysiu kelis darbuotojų kūrybiškumo skatinimo variantus.

Prasmingos ir labai įdomios mintys apie kūrybiškumą vadovo darbe, perteiktos kiek kitokiu kampu nei įprasta, verta pasinaudoti mąstant apie save ir kitus.

Tikrai labai naudinga žinoti, kad kūrybiškumą galima lavinti įvairiais pratimais, įdomiomis priemonėmis. Savo praktikoje skatinsiu į viską pažiūrėti kitaip, kartais apversti „aukštyn kojomis“, kad tik atsirastų naujų dalykų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais