Kaip neįdomias temas paversti įdomiomis?
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Kaip neįdomias temas paversti įdomiomis?

Lekt. Enrika Benevičienė
€12,00Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Tikėtina, kad darželio mokytojui, kalbant su vaikais metai iš metų apie tuos pačius dalykus, darosi mažiau įdomu ir kiekvieną kartą vis norisi kažko naujo, gaivaus, neatrasto. O kartais nutinka taip, kad vaikai ir išsako savo norus, apie ką norėtų kalbėti, bet kartais temos neturi nieko bendro su ikimokyklinio ugdymo programa. Tada klausiame savęs – kas svarbiau? Vaikų norai ar ugdymo programa? Kviečiame į kūrybinį procesą, kaip sėkmingai apjungti vaikų svajonių temas ir kompetencijas, kurias turime ugdyti.

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Mokymų įraše lektorė Enrika Benevičienė pasidalins patarimais ir metodais, kaip sužadinti savo kūrybiškumą, kaip apjungti vaikų norus ir ugdytinas kompetencijas bei aptars, kaip kūrybiškai įtraukti ir vaikus į temų pasirinkimo procesą. Mokymų įraše taip pat atrasite būdus, kurie tenkina visų poreikius.

Mokymų ištrauka

Lektorė

Lekt. Enrika Benevičienė
Nesmurtinės komunikacijos lektorė: veda asmenines konsultacijas, praktinius užsiėmimus, skaito pranešimus, veda nuotolinius seminarus, kuria ir įgyvendina įvairias programas.

Atsiliepimai

Labai ačiū už išsamiai atskleistą temą ir pavyzdžius, kurie ypač naudingi ugdymo procese.

Dėkojame lektorei už įdomią medžiagą. Linkiu sėkmės jai!

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais