Kaip paruošti vaiką priešmokyklinei klasei?
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Kaip paruošti vaiką priešmokyklinei klasei?

Lekt. Vytautė Žukauskaitė
€12,00Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Priešmokyklinė klasė – naujas žingsnis ne tik vaikams, bet ir ugdytinių tėvams/globėjams bei mokytojams. O vis nesibaigiančios naujovės priešmokykliniame ugdyme kelia daug nerimo ir būsimiems priešmokyklinio ugdymo mokytojams, ir pedagogams, kurie šiuo metu dirba su būsimais priešmokyklinukais. Taigi, akivaizdu, jog priešmokyklinei klasei reikia iš anksto pradėti ruoštis bei apgalvoti visus įmanomus iššūkius, kurie gali atsirasti šiame vaikui dar nepažintame etape.

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Mokymų metu sužinosite, kodėl priešmokyklinė klasė yra itin svarbi ir kaip tai atskleisti tėvams, į kokius vaikų gebėjimus turėtume atkreipti daugiau dėmesio ir kaip juos stiprinti, siekiant užtikrinti sėkmingą vaiko pasiruošimą bei integraciją į priešmokyklinę klasę.

Mokymų ištrauka

Lektorė

Vytautė Žukauskaitė
Tarptautiniame Vilniaus darželyje – mokykloje „Katino dienelės“ Vytautė dirba ugdymo kokybės koordinatorės darbą susijusį su ugdymo kokybės proceso vadyba, organizavimu ir koordinavimu, naujų darbuotojų apmokymu bei integracija, dokumentų analize, kūrimu, mokymu organizavimu, vedimu ir kt.

Atsiliepimai

Vertinčiau puikiai - išsamu, informatyvu, aišku. Informacijos įtvirtinimui pasidalinama skaidrėmis, kur gali išsianalizuoti informaciją papildomai.

Labai įdomi tema ir reikalinga darželyje. Grupėje yra vaikų su negalia, sveiki vaikai jau bando iš jų tyčiotis, tai buvo naudinga išklausyti seminaro medžiagą. Ačiū.

Mokymų lektorių vertinu labai gerai. Labai aiškiai ir prieinamai su pavyzdžiais išdėstė mokymo medžiagą. Ačiū.

Buvo naudinga išgirsti apie patyčias, apie veiksmų planą, ženklus, kurie rodo, kad vaikai patyrė patyčias.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais