„Kaip pranešti tėvams apie nerimą keliančius ženklus?“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Kaip pranešti tėvams apie nerimą keliančius ženklus?

Lekt. Jolita Marudinė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Pastebėjote pokyčius vaiko elgesyje ir suprantame, kad būtinas tėvų įsikišimas. Tačiau tėvai – tik žmonės ir į tokias žinias jie gali sureaguoti emocingai. Patirtimi kaip tinkamai informuoti tėvus ir ieškoti bendros išeities dalinasi ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolita Marudinė.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Turėdami ilgą patirtį su vaikais, lengvai pastebime pokyčius jų elgsenoje ir iššūkius, kylančius grupėje. Deja, neretai pamirštame, kad tėvai dažniausiai neturi nei ilgametės patirties, nei galimybės matyti vaiko elgseną grupėje. Todėl turime suprasti tėvų reakcijos mechanizmą ir išmokti perteikti svarbią informaciją subtiliai ir empatiškai.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Jolita Marudinė
Edukologė, socialinė pedagogė, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo praktikė, konsultantė. Jau 20 metų dirbanti su vaikais. Jolitos interesų sritis - ikimokyklinio amžiaus vaikai, saviugda, socialinio-emocinio raštingumo ugdymas.

Atsiliepimai

Ši tema labai naudinga, nes buvo konkrečiai pasakyta, kaip teisingai pranešti tėvams apie nerimą keliantį vaiko elgesį. Sužinota informacija tikrai verta dėmesio, nes įvardinta, kaip reikėtų konkrečiai elgtis tokiose situacijose. Paaiškėjo, kad reikia praeiti bent kelis etapus, kol galiausiai, tėvai pradeda priiminėti situaciją, taip sutikdami bendradarbiauti.

Tai labai jautri tema tėvams, tikrai daug naudingų patarimų kaip bendrauti su tokių vaikučių tėvais.

Ačiū lektorei. Sužinojau daug naudingos informacijos, kaip pranešti tėvams apie nerimą keiančius ženkus. Supratau, kad tėvai jaučiasi sutrikę, kai išgirsta apie kitokį vaiko elgesį. Jie praeina stadijas, kol sutinka bendradarbiauti. Savo praktikoje panaudosiu pasiūlytas priemones, kaip pranešti tėvams.

Lektorė labai nuosekliai, lėtai, aiškiai su patarimais, rekomendacijomis, pavyzdžiais aptarė šią temą. Ačiū.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais