„Kaip sudominti šiuolaikinį nenuoramą?“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Kaip sudominti šiuolaikinį nenuoramą?

Lekt. Vilė Černiuvienė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Kviečiame į nuotolinį seminarą su ilgametę patirtį turinčia ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vile Černiuviene. Nuotoliniame seminare mokytoja dalinasi savo sukurtais ir išmėgintais būdais, kaip įtraukti net ir pačius judriausius vaikus!

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Šiuolaikiniais nenuoramomis vadiname visus, kuriems sunku susėsti į ratą, ramiai išklausyti, susitelkti ilgesnėms užduotims. Kita vertus, argi tai nerodo, kad auginame naują kartą, kuri nežino, ką reiškia bijoti suaugusiojo? Kuri nesuvokia, kad už buvimą savimi galima būti nubaustam? Išmokime susidraugauti su šiais nenuoramomis. Raskime būdų susikalbėti, lavinkime savo kūrybiškumą, pasitelkime išmonę. Šios kompetencijos reikalingos mums visiems!

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Vilė Černiuvienė
Ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja, turinti virš 30 metų patirtį dirbdama su įvairiomis amžiaus grupėmis.

Atsiliepimai

Perskaičius temą įsivaizdavau, kad bus kažkas kas reikalauja daug laiko, pasiruošimo o pasirodo viskas taip paprasta ir tikrai įtraukia. Eilės, kurias lengva įsiminti ir jos tokios paprastos. Viską išsisaugojau ir taikysiu.

Šiandieniniame mūsų darbe su vaikais tai labai aktuali tema. Visi patarimai ir pavyzdžiai labai naudingi, kaip sudominti šiuolaikinį nenuoramą ir pasiekti maksimalų rezultatą.

Sužinojau, kaip sudominti vaiką, pateikiant jam klausimus, kurie verčia jį mąstyti, nenuobodžiauti. Išgirdau daug gražių eilėraščių įvairiomis temomis, kuriuos tikrai panaudosiu ryto rate. Ačiū lektorei už idėjas.

Sudomino eiliuoti klausimynai, kuriuos tikrai panaudosiu savo praktikoje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais