Kaip ugdyti komandos narius siekiant bendrų tikslų?
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Kaip ugdyti komandos narius siekiant bendrų tikslų?

Lekt. Lukas Benevičius
€12,00Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Nuolatiniai pokyčiai, ekstremalios situacijos ir force majeure dažnai priverčia organizacijas peržiūrėti jų darbo principus bei procesus — dažnu atveju tradicinės organizacinės struktūros ir nusistovėjusių hierarchijos lygių tiesiog nebepakanka.


Įvertinus visus šiuos veiksnius matoma, kad organizacijos sėkmė vis dažniau siejama su darbuotojų, kaip komandos, o ne kaip paprastos žmonių grupės, darbu. Juk vertingiausi atsakymai gaunami sudėjus visų organizacijos narių žinias, įžvalgas ir patirtis.

Sėkmingų organizacijų tyrimai patvirtina, kad komandinio darbo rezultatai kur kas geresni nei individualiai dirbančių žmonių. Taigi komandinis darbas — akivaizdus privalumas. Dirbant komandoje veikla tampa kokybiškesnė, padidėja darbo našumas, geriau prisitaikoma prie pokyčių, o kiekvienas darbuotojas — komandos narys — turi didesnes galimybes atsiskleisti.

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Mokymų metu lektorius detaliai apžvelgs, kokius įrankius pasitelkti, norint užtikrinti sklandų bei patogų komandos narių bendravimą, kaip efektyviai dalintis turima informacija, kodėl svarbu ne tik dirbti, bet ir užsiimti kita veikla su savo kolegomis.

Mokymų ištrauka

Lektorius

Lukas Benevičius
Mokytojas, švietimo konsultantas, lektorius, sertifikuotas patirtinio ugdymo treneris, Ugdymo meistrai partneris, VšĮ „Mokymosi namai Patirčių slėnis“ bendrakūrėjas.

Atsiliepimai

Naudingai ir įdomiai pateikta medžiaga. Praktiškai pritaikomas turinys. Kaip visada Luko Benevičiaus mokymai nenuvilia.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais