„Kitoks gamtos mokslų pateikimas“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Kitoks gamtos mokslų pateikimas

Lekt. Šarūnas Dignaitis
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Apie gamtos mokslus kitaip! Praktinis nuotolinis seminaras apie tai, kaip pateikti pamokos turinį ne per vadovėlių puslapius ar ilgesingus žvilgsnius per langą, o per įtraukiančias istorijas, asmenines patirtis, margojo Pasaulio įspūdžius! Praktiniais patarimais dalinasi Šarūnas Dignaitis, su iniciatyva „Ačiū už pamokas“ apkeliavęs Lietuvą pėsčiomis.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Žiniasklaidoje vis sumirga straipsnių apie ateities pamoką: virtualių akinių pagalba nukeliaujame į kitą Pasaulio kraštą, komunikacinės technologijos leidžia bendrauti su vaikais iš Australijos, pasitelkę penkių pojūčių terapijomis patiriame pasivaikščiojimą atogrąžų miške... Visas šias veiklas vienija įspūdis, įsitraukimas, susidomėjimas, istorija. Tačiau tai galima sukurti jau šiandien su minimaliomis technologijomis, trupučiu asmeninio indėlio ir keletu gyvų istorijų!

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorius

Lekt. Šarūnas Dignaitis
Neformalaus ugdymo organizacijos „Sėkmės mokykla“ vadovas, Žinių radijo laidos „Ko mokykloje nemokė“ vedėjas, verslo konsultantas, iniciatyvos „Ačiū už pamokas“ autorius.

Atsiliepimai

Ačiū lektoriui, tikrai buvo įdomu klausytis, kalba aiški, rišli. Kai ką bandysiu pritaikyti savo pamokose, nors mano dėstomas dalykas ne gamtos mokslai.

Žiūrėdama seminarą įsivardinau, kad dar tikrai per mažai pateikiu praktinių žinių. Stengsiuosi daugiau iliustruoti teorines žinias pavyzdžiais.

Išgirdau gerų praktinių pavyzdžių, pritaikomų realiame darbe.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais