„Ko galima išmokti miške?“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Ko galima išmokti miške?

Pašnekovas Raimundas Ereminas
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Kviečiame į nuotolinį seminarą, kuriame linksmai ir praktiškai sužinosite, kaip vaikams papasakoti apie mišką, jo sandarą, priežiūrą bei pažinimo būdus! Patirtimi dalinasi miškininkas Raimundas Ereminas.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Nėra lengva pasakoti įdomiai ir įtaigiai apie gyvąją gamtą remiantis tik vadovėliais ir sausa teorine medžiaga. O išsivesti vaikus į mišką ne visada pasitaiko galimybių. Vis dėl to, jei tokia progra pasitaiko – reikia greitai ir iš naujo pasirengti visiškai naujai pamokai. Medžiagos ir informacijos daug, todėl atsirinkti pačią naudingiausią ir įdomiausią informaciją – nemenkas iššūkis.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorius

Pašnekovas Raimundas Ereminas
Miškininkas, ekologas, rekreacinės miškininkystės atstovas, iniciatyvos „Pasimatuok eigulio kepurę“ sumanytojas ir įgyvendintojas.

Atsiliepimai

Vebinaras patiko. Kadangi aš miško klausimais naujokė, tai viskas buvo labai nauja ir labai įdomu. Su malonumu paskaitą išklausysiu dar kartą ir įtvirtinsiu žinias. Visa informacija atrodo aiški ir suprantama, nors ir gana sudėtinga.

Sužinojau be galo daug naudingų dalykų apie mišką, jo sandarą, miškininkystės darbo principus, gavau nemažai naudingų praktinių patarimų, žaidimų, kuriuos jau išbandžiau darbe ir vaikams labai patiko.

Labai patiko seminaras, labai aiškiai išdėstyta medžiaga, lauksiu kitų Jūsų seminarų :)

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais