„Kokią įtaką psichologinės traumos daro vaiko mokymuisi?“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Kokią įtaką psichologinės traumos daro vaiko mokymuisi?

Lekt. Rima Mokusienė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Tyrimai rodo, kad net 70 proc. suaugusių JAV gyventojų yra patyrę traumuojančių patirčių. Europos duomenys ne ką geresni. Akivaizdu, kad turime išmokti suvokti bei atpažinti traumuojančias patirtis bei ieškoti įrankių, kaip dirbti pastebėjus sunkias ir labai sunkias psichologines traumas. Kviečiame į nuotolinį seminarą, kuriame patirtimis bei įžvalgomis dalinasi psichologė Rima Mokusienė.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Skirtingos patirtys kiekvieną iš mūsų paveikia skirtingai. Kartais tai, ką laikome traumuojančia patirtimi, kažkam yra absoliučiai įprasta ir nedaro stipresnio psichologinio poveikio. Tačiau neturėdami tinkamų žinių ir negalėdami atpažinti tokios patirties ženklų, galime subjektyviai nuspręsti ir imtis „situacijos tvarkymo“. Tuo pačiu metu pro akis gali praslysti pakitęs ramaus vaiko elgesys, į kurį neatkreipsime dėmesio, tačiau gali būti, kad vaikas išgyvena objektyviai žiūrint įprastą situaciją. Turime išmokti stebėti vaiko elgseną, jos pokyčius ir žinoti, kur kreiptis pastebėjus nerimą keliančių ženklų. Kaip juos atpažinti?

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Rima Mokusienė
Psichologė, lektorė, projekcinės metodikos “Vabaliuk, kaip tu jautiesi?“ autorė, veda asmenines bei grupines konsultacijas, kuria programas

Atsiliepimai

Buvo labai įdomu viskas. Sužinojau, kas laikoma psichologine trauma, kad psichologinę traumą patyręs vaikas jaučia trijų rūšių simptomus: fizinius, psichologinius ir elgesio. Manau, kad galėsiu labiau atpažinti vaikus, kurie patyrė psichologinę traumą ir ieškoti tinkamos pagalbos.

Labai informatyvus apibrėžimas, kad psichologinė trauma yra kažkoks įvykis, kuris pakeičia gyvenimą. Traumą galime patirti bet kokiame amžiuje, tačiau pačios sunkiausios yra vaikystėje įvykusios traumos ir net jos gali būti nešamos visą gyvenimą. Vaikui patyrus traumą, jis gali pasikeisti. Ačiū!

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais