Komandinis darbas ugdant SUP turinčius vaikus
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Komandinis darbas ugdant specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius vaikus

Lekt. Vitalija Grigaitienė
€12,00Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Šiuolaikinės mokyklos yra atviros visų gebėjimų vaikams. Lygių ugdymosi galimybių ir prieigos principas skatina ir reikalauja ugdymo turinio ir metodų pritaikymo kiekvienam vaikui. Todėl bendrojo lavinimo mokyklose ugdomi skirtingų gebėjimų ir poreikių vaikai, tarp jų ir turintys specialiųjų ugdymosi poreikių. Šie mokiniai įgyja ir ugdo socialinius įgūdžius ugdydami savo bendraamžius, o bendradarbiaudami ir aktyviai dalyvaudami ugdymo procese dažniau įgyja įvairių gebėjimų, žinių ir įgūdžių. Taip formuojama mokinių savivertė, skatinama motyvacija mokytis.

Didžiausia atsakomybė už SUP ugdymą tenka mokytojams. Tačiau vienas mokytojas negali susidoroti su sudėtingomis vaikų problemomis. Tam reikalinga komanda: mokyklos administracija, mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai (psichologas, specialusis pedagogas, logopedas, socialinis pedagogas), tėvai. Komandinis darbas ugdant specialiųjų poreikių vaikus turi būti pagrįstas visų komandos narių sąveika, o pagrindiniai komandinio darbo principai – bendradarbiavimas ir savitarpio pagalba. Tai ne tik padeda gerai atlikti užduotis, bet ir leidžia komandos nariams išnaudoti savo potencialą.

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Mokymų metu sužinosite, kuo skiriasi grupė nuo komandos, komandos formavimo etapus, skirtumus ir panašumus, specialiųjų poreikių grupes, komandinio darbo tikslus bei uždavinius, kuo svarbūs komandos susitarimai ir bendradarbiavimas, ryšiai su kitomis komandomis, komandinius trūkumus.

Mokymų ištrauka

Lektorė

Vitalija Grigaitienė
Mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, 10 metų vaikų socializacijos centro direktorė, mediatorė, lektorė, sertifikuota „Equip“ programos lektorė, „Ankstyvosios intervencijos“ lektorė, 19 metų dirbanti su elgesio ir emocijų, bei delinkventinio elgesio paaugliais, psichotropinių medžiagų vartojimas, vaiko teisių apsaugos specialistė, vaikų socializacijos centrų naujo modelio, praktinio vadovo ir rekomendacijų koordinatorė, rengėja.

Atsiliepimai

Labai aiškiai ir konkrečiai pateikė medžiagą. Buvo įdomu klausyti. Vertinu puikiai. Tik geriausi atsiliepimai!

Kursai buvo informatyvūs ir naudingi. Įgytos żinios pravers tiesioginiame darbe.

Viskas labai puiku, konkrečiai pateikiama informacija.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais