Kūrybiškas vaikų drausminimas arba kodėl norime drausminti?
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Kūrybiškas vaikų drausminimas

Lekt. Enrika Benevičienė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Šiuos mokymus sukūrėme ilgalaikės programos dalyviams, tačiau ji sulaukė tokio pasisekimo ir šiltų atsiliepimų, kad nusprendėme – šiuo turiniu būtina pasidalinti su visais! Jūsų dėmesiui – nuotolinis seminaras „Kūrybiškas vaikų drausminimas arba kodėl norime drausminti“.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Turbūt visi esame turėję vidinį konfliktą: drausminti ar nedrausminti? Kaip atrasti ribą tarp vaiko laisvės ir tyrinėjimo bei ribų ir saugumo klausimų? Kartais sudrausminame vaikus nė nesusimąstydami. O jei nesusimąstome apie patį drausminimą, nepagalvojame ir apie pasekmes tiek vaikui, tiek mūsų tarpusavio santykiui. Tačiau neužtenka tik suvokti drausminimo pasekmes. Labai svarbu ugdyti gebėjimą konfliktinėje situacijoje sureaguoti taip, kad maksimaliai išliktume ryšyje, vadovautumėmės abipusio teisingumo principu ir gebėtume išlaikyti empatiją.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Enrika Benevičienė
Nesmurtinės komunikacijos lektorė: veda asmenines konsultacijas, praktinius užsiėmimus, skaito pranešimus, veda nuotolinius seminarus, kuria ir įgyvendina įvairias programas.

Atsiliepimai

AČIŪ už mokymus. Labai patiko, jog viskas buvo pasakojama per gyvenimiškas situacijas, su kuriomis mes susitinkame ir darbe. Klausydama galėjau prisiminti ir apmąstyti įvairias situacijas, kaip jos sprendžiamos. Taip pat leido giliau pažvelgti į save, kitus bei išgyvenamus jausmus. Pasisėmiau idėjų, kurias galėsiu pritaikyti veikloje.

Ačiū už gautas žinias. Prisiminiau savo vaikystę ir tėvų naudojamus drausminimo būdus. Jūsų įdėjas panaudosiu savo darbe.

Ačiū už įdomų, informatyvų seminarą. Man patiko 4 žingsnių praktiniai pavyzdžiai, argumentai, palyginimai, jūsų kalbėjimo tempas. Jaučiausi prasmingai leidžianti laiką. Esu motyvuota ir įkvėpta tobulinti komunikacijos įgūdžius.

Pabuvau prisiminimų, jausmų, susivokimų, žodžių, empatijos...pasaulyje. Jūsų patyriminės mintys, jų sudėliojimas, pateikimas, puikus balso tembras padėjo pajausti ir suprasti temą. Dėkui. Dar kartą suvokiau, kaip svarbu – savas ėjimas į kiekvieną dieną, ieškojimas ir atradimas, komunikavimas, mokymasis visą gyvenimą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais

*