Kūrybiškumas: kaip jį efektyviai išnaudoti komandoje?
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai

Kūrybiškumas: kaip jį puoselėti ir efektyviai išnaudoti komandoje?

Mokymai vyks gegužės 7 d. 14:30 val.
Lekt. Arūnas Sakalauskas
€49,00
2024 m. gegužės 7 d.

14:30-16:30 val.
Zoom platformoje

Kaina – 49€/asm.

Šie mokymai yra „VADOVAVIMO ĮGŪDŽIŲ STIPRINIMO PROGRAMA“ programos dalis, todėl programos nariams dalyvavimas NEMOKAMAS, registruotis NEREIKIA.

Įsigyti Įsigyti
Kūrybiškumas šiomis dienomis įvardijamas kaip viena svarbiausių žmogaus savybių. Šį gebėjimą svarbu puoselėti ir komandiniu lygmeniu: stiprinamas kūrybiškumas didina darbuotojų įsitraukimą, efektyvina komandinį darbą, gerina komandos mikroklimatą, padeda jaustis laisvai, generuoti naujas idėjas, suteikia drąsos pasitinkant pokyčius bei priimant svarbius sprendimus.


Tačiau neretai mokytojai ir specialistai darbo vietoje jaučiasi pavargę ir susikaustę, o tai labiausiai trukdo pasireikšti kūrybiškumui. Nuolatinės permainos švietimo sistemoje, didelis darbo krūvis, įtampa dėl rezultatų ir kiti iššūkiai trukdo siekti pozityvių rezultatų. Todėl švietimo įstaigos vadovui tenka nelengva užduotis — skatinti darbuotojų minčių laisvę, didinti motyvaciją ir smalsumą. Kaip tai padaryti? Kaip komandoje puoselėti kūrybiškumą? Kaip išnaudoti kūrybiškumą, siekiant darnos ir pozityvaus mikroklimato organizacijoje?

Vadovai, kviečiame Jus dalyvauti praktiniuose mokymuose, kurių metu su teatro ir kino aktoriumi Arūnu Sakalausku priešakyje mokysitės išlaisvinti bei auginti kūrybiškumą komandoje.

Mokymų metu:


• sužinosite, kodėl kūrybiškumas yra viena svarbiausių savybių vadovaujant, kaip jį lavinti ir išnaudoti, sprendžiant kasdieninius iššūkius darbe bei komunikuojant su kolegomis;
• mokysitės būti autentišku ir atviru vadovu, remiantis teatru kaip įrankiu ir sužinosite būdus, kurie padės išlaisvinti jūsų asmeninį kūrybiškumą bei vaizduotės galias;
• sužinosite, kaip skatinti ir puoselėti kūrybiškumą savo komandoje;
• pažinsite viešojo kalbėjimo subtilybes ir mokysitės atpažinti savo jausmus, improvizuoti bei gebėti sklandžiai pasakoti istorijas;
• susipažinsite su konkrečiais teatriniais įrankiais, kurie padės Jums lengviau komunikuoti ne tik darbe, tačiau ir asmeniniame gyvenime;
• sužinosite, kodėl kūrybiškumas yra būtinas sklandžiam bendradarbiavimui ir mokysitės bendradarbiavimo subtilybių;
• susipažinsite ir analizuosite profesionalaus teatro technikas, kurios yra svarbios puoselėjant asmeninį kūrybiškumą: kūno kalba, balso valdymas, interpretacija bei sceninis judėjimas;
• turėsite unikialią galimybę užduoti Jums rūpimus klausimus ir pasikonsultuoti su žinomu teatro bei kino profesionalu.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu sužinosite svarbiausius DI švietime aspektus ir pažinsite konkrečius įrankius, kurie padės efektyvinti savo darbines veiklas.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks gegužės 7 d. 14:30-16:30 val.
Mokymai skirti įstaigų vadovams ir pavaduotojams, administracijos atstovams, kurie nori daugiau sužinoti apie kūrybiškumo puoselėjimo komandoje subtilybes, išplėsti savo ribas ir išmokti pasijusti patogiai bet kurioje situacijoje.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Zoom platformoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną. Mokymai įrašomi, o mokymų įrašą rasite per 1-2 d.d. po įvykusių mokymų.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 49€

Šie mokymai yra „VADOVAVIMO ĮGŪDŽIŲ STIPRINIMO PROGRAMA“ programos dalis, todėl programos nariams dalyvavimas NEMOKAMAS, registruotis NEREIKIA.

Įsigyti dabar

Šie mokymai – ilgalaikės programos „VADOVAVIMO ĮGŪDŽIŲ STIPRINIMO PROGRAMA" dalis!

Tai ilgalaikė mokymų programa ugdymo įstaigų vadovams ir administracijai, kurie nori efektyviau priimti pokyčius švietime ir ugdyti ateities lyderiui būtinus gebėjimus ir įgūdžius.

Programos dalyviams dalyvavimas mokymuose nemokamas.

Programos metu tobulinsite šiuos įgūdžius:
• lanksčios, tolerantiškos ir įvairiems gebėjimams pritaikytos ugdymo aplinkos kūrimas;
• efektyvus dirbtinio intelekto įrankių naudojimas;
• kūrybiškumas komandoje;
• šiuolaikinio vadovo etiketas;
• kibernetinis saugumas;
• darbo santykiai švietimo įstaigoje.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PROGRAMĄ

Lektorė

Arūnas Sakalauskas
Arūnas Sakalauskas – Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorius, Lietuvos teatro ir kino vaidmenų kūrėjas, Arūnas Sakalauskas/Art House teatro ir meno studijos įkūrėjas ir mokytojas. Du kartus pelnęs „Auksinį scenos kryžių", kelis kartus nominuotas „Šv. Kristoforui" už geriausius sezono vaidmenis, taip pat šiuo garbingu prizu apdovanotas kelis kartus.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais