„Lyčių stereotipai mokykloje“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Lyčių stereotipai mokykloje

Lekt. Marija Serbintaitė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Su lyčių stereotipais susiduriame kasdien, bet retai susimąstome, kokias ilgalaikes nuostatas ugdome vaikuose, kai jais vadovaujamės. Kviečiame į praktinį nuotolinį seminarą su Marija Serbintaite apie tai, kaip kiekvienas iš mūsų paprastais ir mažais veiksmais galime mažinti stereotipus ir patyčias lyties pagrindu.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Jau seniai kalbame apie tai, kad vyrai gali verkti, o mergaitės rengtis berniukiškais rūbais. Ir nors išoriškai atrodo, kad lyčių stereotipų mažėja, kartais nė nesusimąstome, kiek daug jų vis dar gyvi mūsų kasdienybėje. Su šiuo teiginiu visiškai sutinka moteris, turinti trumpų plaukų šukuoseną, tačiau kirpykloje mokanti už „moterišką kirpimą“ ar vyras, galintis pasidaryti „vyrišką pedikiūrą“ gerokai brangiau. Norėdami prisidėti prie didėjančių galimybių kiekvienam jaustis gerai būnant savimi, turime šias nuostatas ugdyti ir savo klasėse.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Marija Serbintaitė
Daugeliui geriau žinoma Femos vardu – būtent taip vadinasi „Instagram“ paskyra bei tinklaraštis apie lyčių stereotipus bei žmogaus teises. Marija taip pat yra istorijos mokytoja bei lektorė.

Atsiliepimai

Buvo malonu klausytis labai delikačių ir, tuo pat metu, svarių minčių. Visų pirma dėkoju už gražią diskusiją. Ne visiems tai pvyksta. Tarp pagarbių pasisakymų išgirdau ugdymo ekspertų pozicijas.

Patiko dalis apie teisingą mergaičių ugdymą. Kartais mėgstame pasakyti stereotipiškai. Stengsiuosi neakcentuoti, kas tinka berniukams ar mergaitėms. Pirmiausia mes žmonės ir tai tinka žmonėms.

Mano atradimai: leisti berniukams parodyti visokias savo emocijas; mergaites girti už pasiekimus, o ne už išvaizdą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais