Mokinių atsakomybės už savo mokymąsi ugdymas
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Mokinių atsakomybės už savo mokymąsi ugdymas

Lekt. Rima Mokusienė
€12,00Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Dažnai kyla diskusija, kas gi yra atsakingas už vaiko mokymąsi? Mokytojai, tėvai, ar patys mokiniai? Nuomonių yra įvairių, tačiau vis dėlto svarbu atskirti vaiko atsakomybes nuo tėvų ar mokytojų. O tam, kad vaikai suprastų savo atsakomybes, yra labai svarbus tėvų rodomas pavyzdys, nes juk vaikai pirmiausiai patiria realius pavyzdžius namų aplinkoje. Taip pat svarbu paminėti, kad pirmosios vaiko pažintys su mokomaisiais dalykais turi būtų įdomios, nešančios džiaugsmą, pozityvias emocijas.


Kaip bebūtų, ir mokytojams būtina sužadinti vaiko smalsumą, parodyti, kad Jūsų dėstomas dalykas gali būti įdomus, naudingas ir reikalingas. Tyrimais įrodyta, kad būtent empatiški mokytojai didina mokinių motyvaciją mokytis, nes jų dėka smarkiai gerėja mokinių mokymosi įgūdžiai. Taigi, ryšys tarp mokinio ir mokytojo yra ypatingai svarbus mokslo pasiekimams.

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Mokymų metu sužinosite, kaip vaikai išmoksta atsakingo elgesio, kas motyvuoja ir demotyvuoja mokinius, į kokį užburtą ratą patenka mokiniai, kuriems nesiseka mokytis, keletą reflektavimo būdų, tikslų išsikėlimo ir dienos siekiamybės principus bei kaip Jūs galite padėti savo mokiniams tapti atsakingiems.

Mokymų ištrauka

Lektorė

Lekt. Rima Mokusienė
Psichologė, lektorė, projekcinės metodikos „Vabaliuk, kaip tu jautiesi?“ autorė. Rima veda asmenines bei grupines konsultacijas, kuria įvairias mokymo programas.

Atsiliepimai

Lektorė sklandžiai perteikė informaciją. Medžiaga buvo struktūruota, išsami, papildomai paaiškinti svarbesni ir sudėtingesni momentai. Ypač vertinu, kad gavau praktinių patarimų, kuruos, kaip mokytojo padėjėja galėsiu išbandyti praktiškai.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais