Mokymasis per judesį
Grįžti atgal
30 min.
gyvai
Mokymų įrašas

Mokymasis per judesį

Lekt. Indrė Neimantė ir Dovilė Naujokaitė
Nemokama
Spauskite mygtuką „Žiūrėti įrašą“ ir žiūrėkite mokymus nemokamai!


Žiūrėti įrašą Žiūrėti įrašą
Šiais laikais vaikai juda mažiau nei reikėtų. Vaikams rekomenduojama būti fiziškai aktyviems bent 60 minučių per dieną, tačiau pagal statistiką tik 10% vaikų būna aktyvūs šį rekomenduojamą laiką. Dažniausiai įvairias veiklas ir užduotis vaikai atlieka sėdėdami, o ne judėdami. Judėjimas svarbus ne tik fizinei vaiko sveikatai, bet ir smegenų stimuliacijai. Judėjimo integravimas į mokymo(si) procesą sukuria įdomesnę mokymosi aplinką ir labiau įtraukia. Judesys taip pat stimuliuoja smegenis ir turi itin teigiamą poveikį vaikų mokymosi rezultatams. Naudojant mokymo per judesį metodikas, vaikai tampa ramesni ir geba labiau susikoncentruoti. Visa tai leidžia siekti geresnių mokymosi rezultatų, geresnės sveikatos ir savijautos. Tad kaip išjudinti vaikus ir įtraukti į mokymosi procesą?


Kviečiame Jus į nemokamus praktinius mokymus, kurių metu aptarsime, kaip per judėjimą (pasitelkę interaktyvius kubus) lavinti skirtingus vaikų gebėjimus, mokytis skirtingų mokomųjų dalykų.

Mokymuose išgirsite praktinių pavyzdžių, kaip sukurti įtraukiančias veiklas per judesį bei kaip lengvai, paprastai ir interaktyviai praturtinti mokymosi procesą ikimokyklinio, priešmokyklinio bei pradinio ugdymo vaikams.

Mokymų metu susipažinsite su interaktyviais kubais iMO LEARN –

priemone, kuria naudojantis sukuriamas visiškai naujas, unikalus mokymo(si) būdas – dinaminis sėdėjimas, aktyvus mokymasis ir įsisavinimas. Akimirksniu galite transformuoti interaktyvųjį kubą iMO – LEARN į skaitmeninę mokymosi aplinką, pridėdami judėjimo sensorių!

Šie interaktyvūs kubai apjungia judesį ir mokslą į vieną smagią veiklą. „IMO learn“ kubai – tai revoliuciją sukėlęs sprendimas, akimirksniu įtraukiantis vaikus į žaidimų ir edukacijos aplinką. Mokymuose susipažinsite su interaktyviais kubais ir jų panaudojimo galimybėmis.

Nuo šiol vaikams nebereikės mokytis sėdint, nes jie mokysis judėdami!

Svarbu žinoti

Mokymai skirti ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojams norintiems paįvairinti mokymosi procesą, sužinoti kaip mokytis per judesį/judant bei pasisemti naujų idėjų ir įkvėpimo veikloms bei užduotims.
Mokymų dalyviams bus išduodamos dalyvavimą patvirtinančios pažymos. (Ši programa nėra akredituota, tačiau dalyviams išduosime pažymas, patvirtinančias dalyvavimą.)
Spauskite mygtuką „Žiūrėti įrašą“

ir žiūrėkite mokymus nemokamai!

DĖMESIO! Spausdami mygtuką „Žiūrėti įrašą", patvirtinate, kad sutinkate el. paštu gauti naujienas apie „Ugdymo meistrų" kuriamą turinį.

Žiūrėti įrašą

Lektorės

Indrė Neimantė
Edukologė, „Family Lab Academy" Klaipėdoje vadovė ir mokytoja, Klaipėdos valstybinės kolegijos lektorė.
Dovilė Naujokaitė
Projektų vadovė

[email protected]

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais