Mokytojo vaidmuo ugdant mokinių savivertę
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Mokytojo vaidmuo ugdant mokinių savivertę

Lekt. Rima Mokusienė
€12,00Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Ar galime būti svarbūs paaugliui, jį stiprinti ar netgi būti tuo vieninteliu žmogumi, kuris jį supras, padės, suteiks galimybę patirti sėkmę? Kokį mes, kaip mokytojai, keliame tikslą bendraujant su paaugliais? Ar norime padėti paaugliui, jam vadovauti, auklėti, moralizuoti, motyvuoti, suprasti, ar priimti? Žiūrėkite šį mokymų įrašą su psichologe Rima Mokusiene, kurio metu sužinosite, iš kokių 6 dimensijų susideda paauglio savivertė ir kas gali padėti sukurti ryšį su žema saviverte pasižyminčiu vaiku. Savivertės mechanizmo pagrindas yra emociniai išgyvenimai, lydintys paauglio veiklą, todėl itin svarbu suprasti paauglio savijautą, jo emocinius išgyvenimus, raidos fiziologinius pokyčius.

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Mokymų metu išgirsite daugybę praktinių patarimų, praktinių užduočių, 4 santykių modelių pristatymą, iš kurių, tikime, pavyks pasisemsite reikiamų žinių. Taip pat turėsite galimybę sužinoti, kaip analizuoti savo savivertę, kad taptume labiau empatiški sau, priimantys ir pripažįstantys savo netobulumus ir trūkumus.

Mokymų ištrauka

Lektorė

Lekt. Rima Mokusienė
Psichologė, lektorė, projekcinės metodikos „Vabaliuk, kaip tu jautiesi?“ autorė. Rima veda asmenines bei grupines konsultacijas, kuria įvairias mokymo programas.

Atsiliepimai

Lektorė sklandžiai perteikė informaciją. Medžiaga buvo struktūruota, išsami, papildomai paaiškinti svarbesni ir sudėtingesni momentai. Ypač vertinu, kad gavau praktinių patarimų, kuruos, kaip mokytojo padėjėja galėsiu išbandyti praktiškai.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais