„Nuo ko prasideda bendradarbiavimas?“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Nuo ko prasideda bendradarbiavimas?

Lekt. Rima Mokusienė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Bendradarbiavimas yra paremtas kokybiško ryšio kūrimu su žmonėmis. Jeigu nesiseka užmegzti ryšio, vadinasi kažką darome netinkamai arba ne iki galo. Kaip sukurti kokybišką bendradarbiavimą tarp mokytojo, mokinio ir jo tėvų, sužinosite šio nuotolinio seminaro metu. Savo patirtimi ir praktikomis dalinasi psichologė Rima Mokusienė.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Bendravimo psichologijos pagrindai būtini mokytojui, norinčiam užmegzti ryšį su mokiniais ir jų tėvais. Vis tik bet koks bendradarbiavimas prasideda mūsų galvose! Būtent mūsų išankstinės nuostatos, įsitikinimai gali padėti arba pakišti koją užmezgant ryšį su tėvais. Būtina atsigręžti į save ir pasitikrinti, kodėl su viena ar kita šeima pasiekti kontaktą itin sunku, o su kai kuriomis tai pavyksta be jokių pastangų. Ir tik pasitikrinus pasirinkti, ką galima padaryti jau dabar, kad bendradarbiavimas užsimegztų lengviau.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Rima Mokusienė
Psichologė, lektorė, projekcinės metodikos “Vabaliuk, kaip tu jautiesi?“ autorė, veda asmenines bei grupines konsultacijas, kuria programas

Atsiliepimai

Labai patiko lektorės nuodugniai su pavyzdžiais išanalizuota tema. Buvo įdomios problemų sprendimų strategijos. Daug išklausytos informacijos panaudosiu savo darbe.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais