„Nuotolinis mokymas: pamokos, iššūkiai ir sėkmė“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Nuotolinis mokymas: pamokos, iššūkiai ir sėkmė

Lekt. Rykantė Šimkūnaitė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Pirmasis nuotolinio mokymo etapas praėjo. Metas apibendrinti šią patirtį ir pasidalinti iššūkiais, sėkmėmis bei pamokomis. Patirtimi dalinasi pradinių klasių mokytoja Rykantė Šimkūnaitė.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Nors daugelis prisimena nuotolinį mokymą kaip baisų ir sudėtingą periodą, reikia pripažinti, kad ši situacija atvėrė anksčiau neišnaudotas galimybes bei sukūrė terpę dideliam išmokimui. Tačiau joks išmokimas neįvyksta be patirties apžvalgos, įsivertinimo bei refleksijos.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Rykantė Šimkūnaitė
Mokytoja, kūrybiško mokymosi projektų kuratorė, Domeikavos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Atsiliepimai

Pasinaudosiu pertraukėlių idėja nuotolinio mokymo metu. Nežinojau apie San Diego zoologijos sodo tiesioginę transliaciją, tuo tikrai pasinaudosiu ir realių pamokų metu.

Sužinojau man naujas galimybes, metodikas kaip per atstumą galima pajusti vaiką, jo emocini būvį. Patiko kad pasakojime buvo naudojami pavyzdžiai iš kadienybės, kurie nereikalauja papoldomų investicijų, viską galima pasidaryti čia ir dabar.

Labai pritariu kalbėjusios pedagogės mintims. Tik pozityvus, ramus mokytojo požiūris į pasikeitusį ugdymo procesą labai padeda ne tik mokiniui, bet ir jo artimiausiai aplinkai. Nors su pradinukais neturiu nieko bendro, bet pasimokyti buvo galima.

Puikiai susisteminta ir pateikta pokyčių valdymo praktika per nuotolinio ugdymo procesus ir jų diegimo praktikas, kurias universaliai galima pritaikyti įvairiose situacijose. Tikrai naudinga.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais