Pasirengimas anglų kalbos egzaminui
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai

Pasirengimas anglų kalbos egzaminui: efektyvi pagalba mokiniui

Mokymai vyks vasario 29 d. 14:30 val.
Lekt. Erika Gedvilienė
€16,00
2024 m. vasario 29 d.

14:30-16:30 val.
YouTube platformoje

Kaina – 16€/asm.

*Nuolaida taikoma 2 ir daugiau dalyvių – 14€/asm.

Įsigyti Įsigyti
Anglų kalbos valstybinis brandos egzaminas jau kurį laiką yra vienas populiariausių. Šiemet šį egzaminą laikyti pasirinko net 18 474 kandidatai! Įdomu tai, kad pagrindiniais įvardijamus lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos egzaminus laikyti nusprendė mažesnis skaičius abiturientų: valstybinį matematikos brandos egzminą šiemet laikys 17 050 kandidatų, o lietuvių kalbos ir literatūros — 17 817 abiturientų.


Žinoma, svarbu ne tik pasirinkimas, bet ir sėkminga egzamino baigtis. Tačiau pasirengimą egzaminui sunkina nuolatiniai pokyčiai švietime: daliai anglų k. mokytojų tenka tuo pačiu metu ruošti ir vienuoliktokus, ir dvyliktokus — juk jau šiemet 11-os klasės moksleiviams žinias tikrinti teks tarpiniuose patikrinimuose, o dvyliktokai, kaip iki šiol buvo įprasta, egzaminus laikys pagal senąją tvarką.

Kviečiame jus į mokymus, kurių metu išgirsite daug praktinių pavyzdžių ir patarimų, kurie padės Jums savo moksleivius efektyviai paruošti ir senojo modelio egzaminui, ir naujiesiems tarpiniams patikrinimams.

Mokymų metu:


• sužinosite, kaip keičiasi egzamino aprašas ir kaip galima palengvinti pasiruošimą tarpiniams patikrinimams bei egzaminams;

• išsamiai susipažinsite mokymo metodika, mokymo priemonėmis bei lektorės patirtimi, rengiant mokinius VB egzaminui;

• analizuosite pavyzdžius ir mokinių atliktas užduotis, kurios padės rengiantis naujo tipo egzamino užduotims;

• turėsite galimybę aptarti mokinių darbus ir užduoti Jums rūpimus klausimus lektorei.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu išgirsite daug praktinių pavyzdžių ir patarimų, kurie padės Jums savo moksleivius efektyviai paruošti ir senojo modelio egzaminui, ir naujiesiems tarpiniams patikrinimams.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks vasario 29 d. 14:30-16:30 val.
Mokymai skirti anglų kalbos mokytojams, rengiantiems mokinius tarpiniam patikrinimui ir egzaminui.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks YouTube platformoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną. Mokymai įrašomi, o mokymų įrašą rasite per 1-2 d.d. po įvykusių mokymų.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 16€

Nuolaida taikoma 2 ir daugiau dalyvių – 14€/asm.

Įsigyti dabar

Lektorė

Erika Gedvilienė
Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos anglų kalbos mokytoja-ekspertė, valstybinio anglų kalbos egzamino rašto dalies ir kalbėjimo dalies vertintoja, Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados vertintoja, Lietuvos mokinių anglų kalbos konkurso (9-10/ I-II g.kl.) vertintoja. Lektorė taip pat skaito pranešimus tarptautinėse konferencijose.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais