Pasirengimas matematikos egzaminui
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai

Pasirengimas matematikos egzaminui: efektyvi pagalba mokiniui

Mokymai vyks vasario 28 d. 14:30 val.
Lekt. Šarūnas Vaitkus
€16,00
2024 m. vasario 28 d.

14:30-16:30 val.
YouTube platformoje

Kaina – 16€/asm.

*Nuolaida taikoma 2 ir daugiau dalyvių – 14€/asm.

Įsigyti Įsigyti
Valstybinių matematikos brandos egzaminų rezultatai kasmet kelia diskusijas. Prastėjantys matematikos egzaminų rezultatai verčia susimąstyti apie pokyčius šio dalyko ugdyme, o matematikams tenka ieškoti naujų būdų, mokymo priemonių, informacijos, galinčios padėti egzaminui pasiruošti efektyviau...


Pasirengimą egzaminui sunkina ir nuolatiniai pokyčiai švietime: daliai matematikos mokytojų tenka tuo pačiu metu ruošti ir vienuoliktokus, ir dvyliktokus — juk jau šiemet 11-os klasės moksleiviams žinias tikrinti teks tarpiniuose patikrinimuose, o dvyliktokai, kaip iki šiol buvo įprasta, Valstybinius brandos egzaminus laikys pagal senąją tvarką.

Kviečiame Jus dalyvauti mokymuose, kurių metu išgirsite daug praktinių pavyzdžių ir patarimų, kurie padės Jums savo moksleivius efektyviai paruošti ir senojo modelio egzaminui, ir naujiesiems tarpiniams patikrinimams

Mokymų metu:


• išsamiai susipažinsite su pasiteisinusia ir lektoriaus taikoma mokymo metodika, ugdymo priemonėmis bei patirtimi rengiant mokinius VB ir MB egzaminui;
• susipažinsite su svarbiausia informacija, išplėstiniu naudingų nuorodų ir metodinių priemonių sąrašu, kurie padės moksleivius matematikos egzaminui paruošti efektyviau;
• kartu su lektoriumi aptarsite naujojo tarpinio patikrinimo ir senojo modelio egzamino panašumus bei skirtumus;
• nagrinėsite konkrečias tam tikrų matematikos uždavinių sprendimo strategijas ir analizuosite egzamino uždavinių formato spragas;
• turėsite galimybę užduoti Jums rūpimus klausimus lektoriui.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu išgirsite daug praktinių pavyzdžių ir patarimų, kurie padės Jums savo moksleivius efektyviai paruošti ir senojo modelio egzaminui, ir naujiesiems tarpiniams patikrinimams.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks vasario 28 d. 14:30-16:30 val.
Mokymai skirti matematikos mokytojams, rengiantiems mokinius tarpiniam patikrinimui ir egzaminui.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks YouTube platformoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną. Mokymai įrašomi, o mokymų įrašą rasite per 1-2 d.d. po įvykusių mokymų.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 16€

Nuolaida taikoma 2 ir daugiau dalyvių – 14€/asm.

Įsigyti dabar

Lektorius

Šarūnas Vaitkus
„Digiklasės“, Vilniaus jėzuitų gimnazijos ir „Šiaurės licėjaus" matematikos mokytojas. Lektorius, daugybės matematikos regioninių, respublikinių olimpiadų prizininkas bei tarptautinių olimpiadų dalyvis. Lektoriaus rengiami mokiniai pasiekia sėkmingų egzamino rezultatų bei yra respublikinių matematikos olimpiadų prizininkai. Lektorius yra matematikos dalyko populiarinimo entuziastas, įvairių metodinių priemonių autorius.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais