„Patirtinis ugdymas“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Patirtinis ugdymas

Lektorius Lukas Benevičius
4 ak. val. akredituoti mokymai

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Vien išgirdus frazę patirtinis ugdymas tampa aišku, kas tai ir apie ką. Tačiau skirtingi žmonės tą pačią frazę interpretuoja skirtingai. Ir tik nedaugelis išmano patirtinio ugdymo subtilybes. Šiame seminare savo žiniomis apie patirtinį ugdymą dalinasi švietimo inovatorius, konsultantas ir mokytojas Lukas Benevičius.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Kokias asociacijas kelia žodis patirtis? Gyvenimiškomis patirtimis laikome tai, kada susiduriame su įvykiais, kurie mus išmoko naujų dalykų. Mokantis mintinai ir nepanaudojant žinių praktiškai informacija įsisavinama tik trumpam laikui.

Moksliniai tyrimai rodo, kad geriausiai mokomės įvairovėje, aktyviai dalyvaudami nekasdieniškose veiklose. Patirtinis ugdymas nėra vien tik smagus patyrimas. Patirtinį ugdymą sudaro ir kiti svarbūs elementai be kurių patirtinis ugdymas taptų tik smagiu nuotykiu.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorius

Lektorius Lukas Benevičius
Mokytojas, švietimo konsultantas, lektorius, sertifikuotas patirtinio ugdymo treneris, Ugdymo meistrai partneris, VšĮ „Mokymosi namai Patirčių slėnis“ bendrakūrėjas.

Atsiliepimai

Labai ačiū, už suprantamai, patraukliai, įdomiai išdėstytą seminarą. Labai motyvavo, norisi kuo greičiau pačiam išbandyti praktiškai.

Dėkoju už naują požiūrį apie mokytojo vaidmenį.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais