„Perdegimas: požymiai, atpažinimas ir pagalba sau“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Perdegimas: požymiai, atpažinimas ir pagalba sau

Lekt. Rima Mokusienė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
XXI-ojo amžiaus sindromas – perdegimas – aktyviausiai atakuoja žmones, dirbančius socialiai atsakingą darbą ir dirbančius nuolatinėje žmonių apsuptyje. Vadinasi, mokytojai tampa viena pažeidžiamiausių visuomenės grupių. Itin svarbu padėti mokytojams atpažinti perdegimo požymius savo ir kolegų elgesyje, mąstysenoje, žinoti savipagalbos būdų ir laiku susirūpinti savo emocine gerove.


Profesionaliai, praktiškai ir aiškiai apie perdegimą, jo požymius bei pagalbą sau. Mokymų lektorė – psichologė Rima Mokusienė įsitikinusi, kad būtina dalintis žiniomis apie perdegimą, nes mokytojai – viena pažeidžiamiausių visuomenės grupių.

Šio nuotolinio seminaro metu sužinosite:

• kas yra perdegimas, 4 perdegimo stadijas;
• kokiems žmonių tipams būdingi perdegimai;
• ką daryti, pastebėjus perdegimo simptomus;
• kaip spręsti su perdegimu susijusius iššūkius.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Rima Mokusienė
Psichologė, lektorė, projekcinės metodikos „Vabaliuk, kaip tu jautiesi?“ autorė. Rima veda asmenines bei grupines konsultacijas, kuria įvairias mokymo programas.

Atsiliepimai

Sužinojau, kad yra 4 perdegimo stadijos ir kad žmogus gali visiškai nepastebimai eiti link perdegimo. Labai svarbu įsigilinti į savo pojūčius, pastebėti simptomus, laiku pajausti, kada jau reikalinga pagalba sau. Užduoti daugiau klausimų sau, rasti laiko sau. Mokysiuosi nesistengti viską sukontroliuoti, rasti daugiau laiko savo pomėgiams, tam kas teikia malonumą.

Gavau daug naudingos informacijos, kai kas buvo nauja, kažkas buvo girdėta ir patirta anksčiau, bet šis vaizdo įrašas tai priminė. Jis suteikė daug motyvacijos, pozityvumo, kad net ir patiriant tą perdegimą yra būdų iš jo išsivaduot, yra būdų jo išvengti. Išgirstos teorinės žinios suteikė paspirties atidžiau stebėti savo darbą, poelgius, mintis, nedirbti tiesiog automatiniu režimu, bet nuolat save stebėti.

Supratau, kad būtina subalansuoti savo gyvenimo ratą, gyventi čia ir dabar. Būtinai pasinaudosiu patarimais apie „razinkas“. Apgalvosiu lūkesčius, kad užtektų „kuro“ darbams įveikti ir nereikėtų spręsti perdegimo problemų. Jau beveik mėnuo, kaip nebesinešu darbų į namus ir tikrai puiku! Ačiū

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais