„Perdegimo prevencija“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Perdegimo prevencija

Lekt. Jolita Marudinė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Jei dar neteko patirti profesinio perdegimo – pats laikas pasirūpinti, ar tinkamai pasirinkote prevencijos būdus. Praktiškame nuotoliniame seminare patirtimi dalinasi lektorė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolita Marudinė, pati išbandžiusi daugybę būdų pasirūpinti savimi.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Kartais atrodo, kad mokymasis pasirūpinti savimi atims brangų laiką, kurį galėtume panaudoti prasmingesniems darbams atlikti? Būtent tokios mintys gali signalizuoti apie pirminius perdegimo požymius.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Jolita Marudinė
Edukologė, socialinė pedagogė, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo praktikė, konsultantė. Jau 20 metų dirbanti su vaikais. Jolitos interesų sritis - ikimokyklinio amžiaus vaikai, saviugda, socialinio-emocinio raštingumo ugdymas.

Atsiliepimai

Labai patiko tai, kad lektorė pasakojo pasiremdama savo asmenine patirtimi, pavyzdžiais, būdais, kuriuos išbandė pati. Patiko, kad buvo akcentuojamas ne tik kokybiškas darbas, bet ir kokybiškas poilsis bei kokybiškas laikas sau, fizinės ir emocinės sveikatos balansas. Tikrai praktikoje panaudosiu kvėpavimo ir raumenų pratimus, skirtus atsipalaidavimui.

Šiame įraše išgirdau daugiau praktinių pavyzdžių ir patarimų kaip apsisaugoti nuo perdegimo. Labai patiko pateikti kvėpavimo ir progresyvaus raumenų atpalaidavimo pratimai, manau, kad juos tikrai išbandysiu.

Dar kartą priminėte, kad nepasirūpinęs savimi ir darbo neatliksi kokybiškai. Todėl, kad ir kaip neturėčiau laiko, sakau sau, kad reikia eiti pasivaikščioti ir einu. Rezultatas: viską spėju ir jaučiuosi patenkinta.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais