„Play Math: kaip mokyti matematikos šiuolaikiškai?“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Play Math: kaip mokyti matematikos šiuolaikiškai?

Lekt. Andrius Chomičius
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Matematika ne tik gali būti, bet ir yra įtraukianti, įdomi bei dinamiška! PlayMath 1234 kūrėjai dalinasi savo sukurtomis užduotimis ir sprendimais, kurie pradinukų matematikos pamokas gali paversti absoliutaus įsitraukimo reikalaujančia švente! Kviečiame susipažinti!

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Matematikos profesoriai sutaria, kad yprastai taikomos priemonės atgraso vaikus nuo domėjimosi matematika, nors pastaroji itin būtina sisteminio mąstymo lavinimui, nuoseklumui bei probleminio mąstymo būdui (kai keliame probleminį klausimą ir ieškome matematinio atsakymo į jį).

Pasaulyje vis daugiau sukuriama priemonių, skirtų didinti įsitraukimą į matematikos pamokas, kurti naują požiūrį į matematikos pamokas ir lavinti sisteminio mąstymo gebėjimus.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorius

Lekt. Andrius Chomičius
Lektorius, unikalių edukacinių žaidimų ir projektų vystytojas, režisierius, scenaristas, teatro dėstytojas, mokytojas, praktikas.

Atsiliepimai

Šioje temoje iš tiesų buvo ką sužinoti. Naudinga medžiaga apie matematikos dalyko pamokoms. Labai buvo įdomu susipažinti su žaidimais, laikroduku, 3D konstruktoriais, lygtys ar piniginė. Kas yra labai gerai, kaip ir minėjo, kad žaidimai apima 1-4 klasių visą matematikos turinį ir temas. Dažnas atvejis, kad mokiniams mokytis iš vadovėlio tampa neįdomu, todėl mokymąsi galima paįvairinti ir pakeisti žaidimu. Tuo labiau, kad jie vis tiek galės ir toliau mokytis to matematinio turinio, tik per žaidimus. Keičiant mokymąsi į šiuos žaidimus, mokiniai skatinami bendradarbiauti ir ugdytis kūrybiškumą.

Pirmą kartą išgirdau apie PlayMath komandą ir jų siųlomus edukacinius žaidimus. Labai naudingas pranešimas, ačiū. Bandysiu kurti matytų žaidimų priemones, kurias norėčiau panaudoti ugdymo procese.

Sužinojau apie naują mokymosi būdą. Pasirodo, matematikos galima mokytis linksmai. Labai nustebino, kad 17 žaidimų visam pradinukų kursui ir jei išmoksti visus žaidimus, drąsiai gali teigti, kad moki matematikos kursą! Tikrai pasisemsiu idėjų ir jas taikysiu!

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais