Pokyčių valdymas įtraukiojo ugdymo procese
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai

Pokyčių valdymas įtraukiojo ugdymo procese

Lekt. Lina Liutvinienė
€12,00
Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Pokyčiai švietimo sistemoje vyksta visada, tačiau tik nuo mūsų pačių priklauso, kaip pokyčiai paveiks mus tiek asmeniškai, tiek profesinėje kasdienybėje. Seminare kalbėsimės apie pokyčius, kurie vyksta švietimo sistemoje ir, kaip mes asmeniškai ir sistemoje juos priimame. Aptarsime įtraukiojo ugdymo kliūtis, galimybes, jų taikymą bei, kas padeda, o kas trukdo pokyčiui vykti sklandžiai. Aiškinsimės priežastis, kodėl įtraukiojo ugdymo pradžia turėtų būti jau ikimokykliniame amžiuje, kalbėsime apie fizinės ugdymo(si) aplinkos pritaikymą ir emociškai saugios ugdymo(si) aplinkos kūrimą. Kviečiame žiūrėti mokymų įrašą, kuriame lektorė pateiks daug praktinių pavyzdžių ir patarimų.

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Šiame seminare paliesime temą apie tėvų ir pedagogų bendradarbiavimo kokybės įtaką vaikų įtraukties galimybėms ikimokykliniame ir priešmokykliniame ugdyme. Lektorė papasakos, kaip pagerinti tėvų ir pedagogų bendradarbiavimo kokybę, siekiant visų vaikų įtraukties.

Lektorė

Lina Liutvinienė
Vaiko raidos specialistė: logopedė, specialioji pedagogė, Geštalto psichoterapijos praktikė. VšĮ Ankstyvosios intervencijos centro „Gandriukas“ steigėja ir vadovė, turinti 12 metų privačios praktikos patirtį ir daugiau kaip 19 metų patirtį kaip specialistė.

Atsiliepimai

Puiki lektorė. Labai aiskiai, struktūruotai pateikta informacija. Puiku,kad pateikti situacijų pavyzdžiai, vaizdžiai nurodytos pagalbinės priemonės. Teko asmeniškai kreiptis/ieškoti pagalbos pas šią specialistę. Užsiėmimai davė teigiamų rezultatų tiek man, kaip mamai, tiek mano vaikui.

Klausiau su dideliu malonumu. Nuoširdžiai, paprastai, aiškiai viskas papasakota. Ačiū.

Laba diena, smagu ir įdomu išklausyti apie sunkumų turinčius vaikus. Kadangi dirbu su vaikais ir kartais nežinai kaip elgtis situacijoje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais