„Priemonės darbui su individualių poreikių vaikais“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Priemonės darbui su individualių poreikių vaikais

Lekt. Vilija Karpavičiūtė-Samienė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Vilija Karpavičiūtė-Samienė dalinasi savo sukurtomis priemonėmis ir veiklomis, kurios padeda ugdyti vaikus, turinčius individualių mokymosi poreikių. Lektorės įsitikinimu, priemonės tinkamos visiems vaikams – jos padeda įsitraukti, sudomina ir pagelsbti pakartojant svarbią informaciją.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Vieni gaminasi savo priemones, kad geriausia atlieptų individualius poreikius, kiti – kad sureaguotų ir spręstų esamas situacijas, treti tausoja planetą pernaudodami jau esamus išteklius. Privalumų yra ir daugiau – mokome mažuosius labiau vertinti ir tausoti priemones (ypač, jei įtraukiame juos į kūrybinį procesą); galime nevaržomai pasirinkti vizualinį perteikimą (spalvas, formas, tekstūras); tai leidžia sumažinti išlaidas ir lavina mūsų kūrybiškumą! Kviečiame susipažinti!

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Vilija Karpavičiūtė-Samienė
Specialiojo lopšelio-darželio “Čiauškutis” ikimokyklinio ugdymo pedagogė.

Atsiliepimai

Priemonės ruošiamos ir diferencijuojamos pagal vaikų gebėjimus. Vaikas – mokytojo knyga. Susipažinau su daug priemonių pavyzdžių darbui su vaikais. Patiko „Stebuklinga dėžutė“ , „Emocionalus kauliukas“, „Spalvotas cilindras“

Visos priemonės naudingos ne tik specialiųjų poreikių turintiems vaikams, todėl priemones panaudosiu ir įprastinėje veikloje!

Pamačiau daugybę būdų kaip galima mokyti ar gerinti įgūdžius matematikoje, aplinkos pažinime ar kalboje. Tikrai pasigaminsiu universalų kubą vaikų įgūdžių ir gebėjimų gerinimui.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais