„Prokrastinacija - kas tai?“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Prokrastinacija - kas tai?

Lekt. Rima Mokusienė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Kiekvienas žmogus turi didesnį ar mažesnį įsitikinimų rinkinį apie gyvenimą. Ne visi šie įsitikinimai yra teisingi. Tai reikia suprasti ir pripažinti. Sunkiausia, kad galime to ir nepastebėti, nes daug kas užkoduota mūsų pasąmonėje. Klaidingi įsitikinimai dažnai mums trukdo siekti savo tikslų. Šio seminaro tikslas - suabejoti savo įsitikinimais ir galbūt pabandyti pakeisti žalingus įsitikinimus naudingais ir taip pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Kaip įsitikinimai keičia mūsų gyvenimą? Kokią įtaką jie daro mūsų darbinei veiklai? Kaip pasinaudoti įsitikinimų galia, kuri mus vestų teigiamų patirčių link? Jeigu norite sužinoti, kaip veikia mūsų pasąmonės mechanizmas bei geriau pažinti save - kviečiame registruotis į vebinarą!

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Rima Mokusienė
Psichologė, lektorė, projekcinės metodikos “Vabaliuk, kaip tu jautiesi?“ autorė, veda asmenines bei grupines konsultacijas, kuria programas

Atsiliepimai

Sužinojau naują sąvoką - prokrastinacija. Buvo įdomu sužinoti jos priežastis, įveikimo mechanizmus. Daug ką galėjau pritaikyti sau. Bandysiu kurti savo smegenims naują algoritmą. Patiko geri praktiški patarimai. Ačiū už suprantamai, įdomiai pateiktą medžiagą. Buvo labai įdomu klausyti, puikūs patarimai.

Kaip pasikeistų mano gyvenimas, jei mažiau atidėliočiau. Atidėliojimas - ne asmenybės trūkumas. Pravartu pabandyti surasti būdų, kad mažiau tektų atidėlioti. Dėkoju.

Įdomu buvo sužinoti visiškai naują žodį ir jo reikšmę. Taip, atidėlioti darbus nėra gerai, nes paskui gali išsivystyti kiti neigiami dalykai. Tema žinoma, bet nauja savo turiniu. Ačiū lektorei už įdomią lekciją šiame seminare.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais