Raidžių domino panaudojimas lietuvių kalbos pamokose
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Raidžių domino panaudojimo galimybės pradinukų lietuvių kalbos pamokose

Lekt. Jurgita Christiansen
€12,00Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Raidžių pažinimo ir skaitymo žaidimas „DO-KO“ – tai priemonė skirta logopedams, specialiesiems pedagogams, darželio mokytojams, tėvams ir visiems tiems, kurie nori išmokyti vaikus skaityti ir rašyti, lavinti regimąjį ir girdimąjį suvokimą, garsinę žodžių analizę linksmai, žaismingai, įdomiai ir vaikams labai prieinamu ir patinkančiu būdu – per žaidimą.

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Mokymų metu lektorė supažindins su šio žaidimo panaudojimo galimybėmis bei papasakos, kaip šį žaidimą galite pasigaminti patys. Taip pat išgirsite, kaip šį mokymosi metodą visai klasei ir mažesnėse grupėse bei pamatysite praktinį pavyzdį, kaip šis žaidimas veikia dirbant klasėje su vaikais.

Mokymų ištrauka

Lektorė

Jurgita Christiansen
Specialioji pedagogė, logopedė-metodininkė, Palaimintojo Teofiliaus Matuliono gimnazijos logopedė, turinti 28 metų darbo patirtį su specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniais.

Atsiliepimai

Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau. Ačiū lektorei už pasidalinimą patirtimi. Pasižymėjau sau dalykus, kuriuos taikysiu pamokose.

Nuoširdus ačiū mokymų lektorei už pasidalinimą sukurta priemone ir mokymo metodais. Labai tikslingai sukurta priemonė, nes ji leidžia vaikams mokytis ir augti. Grįžtamasis ryšys teigiamas, nes mokymai padėjo pagalvoti, susimąstyti ir judėti į priekį su naujomis priemonėmis.

Lektorė labai aiškia ir įdomiai išaiškino kada ir kaip naudoti DO-KO, domino korteles.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais