„Sėkmingos projektinės veiklos mokykloje“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Sėkmingos projektinės veiklos mokykloje

Lekt. Raminta Lipienė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Vis dažniau kalbame apie tai, kad mokymasis per projektines veiklas – itin veiksmingas, nes į projektą įtraukiame skirtingus mokymosi stilius, galima pasiskirstyti įvairomis rolėmis, didėja vaikų susidomėjimas ir įsitraukimas, atsiranda galimybė teorines žinias panaudoti praktikoje. Skamba gražiai, tačiau susiduriate su klausimais: kaip tai padaryti? Nuo ko pradėti? Kaip tinkamai pasiruošti? Kviečiame į praktinį nuotolinį seminarą „Sėkmingos projektinės veiklos mokykloje“, kuriame patirtimis ir konkrečiais žingsniai dalinasi Raminta Lipienė.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Egzistuoja tarptautinė Project Based Learning (angl. Projektais grįsto mokymosi) bendruomenė, besidalinanti patirtimis, konkrečiomis projektų idėjomis ir patarimais. Visi vieningai sutinka, kad mokymasis per projektines veiklas yra efektyvus, įtraukus ir patrauklus, turbūt todėl šios bendruomenės gretos nuolat pasipildo naujais entuziastais. Lietuvoje taip pat daugėja mokytojų, vis drąsiau žengiančių į projektinių veiklų teritoriją ir besidalinančių savo patirtimi.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Raminta Lipienė
Vaikų meninės studijos „Diemedis“ pradinių klasių mokytoja.

Atsiliepimai

Projektai skatina mokinius veikti, domėtis, rinkti papildomą informaciją, bendrauti, reikšti nuomonę, moko drąsiai, savarankiškai pristatyti savo veiklą bendruomenei. Skatinsiu mokinius noriai vykdyti kuo įvairesnius projektus.

Labai naudingi visi iš eilės ir smulkiai surašyti projektinio darbo etapai. Bandysiu organizuoti integruotą projektą.

Turiu daug noro organizuoti projektus ir džiaugiuosi, jog išgirsta mokytojos patirtis dar labiau skatina toliau kurti naujas idėjas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais