Šiuolaikinis vaikas STREAM ugdymo kontekste
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai

Šiuolaikinis vaikas STREAM ugdymo kontekste

Lekt. Laura Bajoriūnė
€16,00
2024 m. vasario 21 d. 13:00-15:00 val. Ugdymo meistrų platformoje


Kaina – 16€/asm.

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 12€/asm.

SVARBU! Šie mokymai yra „BESIMOKANČIŲ DARŽELIO TINKLO 2024“ dalis, todėl programos nariams dalyvavimas NEMOKAMAS, registruotis NEREIKIA.

Įsigyti Įsigyti
Ugdydami šiuolaikinius vaikus pastebime, jog jie pasižymi padidėjusiu judrumu, nerimastingumu, dalis vaikų labiau linkę individualizuotis nei įsilieti į kolektyvą. Šiuolaikiniai vaikai dažnai jaučiasi ypatingi ir nenoriai taikosi prie kitų — siekia išskirtinio dėmesio ir tik jiems skirto paaiškinimo.

Taip pat pastebime, kad tokie vaikai dažniau orientuoti ne į procesą, o į greitą rezultatą: jiems sunku išbūti ilgose, monotoniškose veiklose. Šiuolaikiniai vaikai išties kitokie ir ypatingi, tad ir ugdyti juos turime ypatingai. Tam puikiai tinka STREAM ugdymo metodas, kurio dėka lavėja vaiko kritinis mąstymas, kūrybiškumas, gerėja problemų sprendimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje.

Tačiau kimokykliniame ir priešmokykliniame ugdyme integruojant STREAM idėjas, kyla klausimas — kaip STREAM ugdymą padaryti dar įdomesniu ir patrauklesniu vaikui? O atsižvelgiant į tai, kad šiuolaikiniams vaikams darosi vis sunkiau išklausyti literatūros kūrinius, norisi pasmalsauti — ar įmanoma, naudojant STREAM metodą, vaikus sudominti pasakomis bei kitais literatūros kūriniais? Kaip apjungti seniai žinomą ir naują, inovatyvų ugdymo būdą?

Kviečiame dalyvauti mokymuose, kurių metu sužinosite, kas yra STREAM ugdymas, kaip jį pritaikyti ikimokykliniame bei priešmokykliniame ugdyme, kokie vaiko įgūdžiai lavinami, kai STEAM ugdymas derinamas su skaitymu, kaip gerai žinomus kūrinius sieti su gamtos mokslais, technologijomis, inžinerija ir kitais STEAM ugdymo elementais bei kaip atrasti užkoduotas STREAM žinutes skaitomuose tekstuose.

Mokymų metu:

• sužinosite, kas yra STREAM ugdymas, kaip jį pritaikyti ikimokykliniame bei priešmokykliniame ugdyme;
• suprasite, kokie įgūdžiai lavėja vaikui, kai STREAM ugdymas derinamas su skaitymu ir kaip tai daryti;
• išsiaiškinsite, kaip gerai žinomus kūrinius sieti su gamtos mokslais, technologijomis, inžinerija ir t.t.;
• aptarsime, kas yra STREAM koncepcija;
• aptarsime, kuo pasižymi šiuolaikinis vaikas;
• aptarsime, kokie įgūdžiai lavėja vaikui, taikant STREAM ugdymo koncepciją;
• aptarsime, kokias STREAM veiklas įgyvendinti skaitant literatūros kūrinius.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu sužinosite, kaip derinti STEAM ugdymo metodą su skaitymu, aptarsime, kokius gamtos mokslų eksperimentus, inžinerinius iššūkius, matematines veiklas įgyvendinti skaitant pasakas.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks 2024 m. vasario 21 d. 13:00-15:00 val.
Mokymai skirti ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojams bei kitiems specialistams, kurie domisi STREAM ugdymu.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks UGDYMO MEISTRŲ platformoje. Tiesioginę mokymų transliaciją rasite šių mokymų kurse. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną. Mokymai įrašomi, o mokymų įrašą rasite per 1-2 d.d. po įvykusių mokymų.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 16€

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 12€/asm.

SVARBU! Šie mokymai yra „BESIMOKANČIŲ DARŽELIO TINKLO 2024“ dalis, todėl programos nariams dalyvavimas NEMOKAMAS, registruotis NEREIKIA.

Įsigyti dabar

Lektorė

Laura Bajoriūnė
Šiaulių lopšelio-darželio „Pasaka" socialinė pedagogė ekspertė, Šiaulių techninės kūrybos centro mokytoja, knygų „PYKŠT ir POKŠT eksperimentai" bendraautorė, leidinio „Advento kalendorius. 24 kūrybinės STEAM užduotys" autorė, socialinio tinklo Facebook puslapio „STEAM ugdymas" įkūrėja, eTwinning programos ambasadorė Šiaulių regione.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais