„Streso valdymo mitai ir galimybės kasdieniame gyvenime“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Streso valdymo mitai ir galimybės kasdieniame gyvenime

Lekt. Eglė Masalskienė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Su stresu susiduriame kasdien: nespėję pabaigti užduoties laiku, pakliuvę į konfliktinę situaciją, netilpę į rėmus, susidūrę su pokyčiais ir t.t. Gyvenimo tempui greitėjant stresas tampa neišvengiamu palydovu. Tačiau tam, kad išmoktume su juo gyventi, neužtenka įvardinti būsenos, būtina papildyti žinių bagažą praktikomis ir metodais, padedančiais kovoti su stresu. Būtent apie tai ir yra įrašas „Streso valdymo mitai ir galimybės kasdieniame gyvenime“ su psichologe Egle Masalskiene.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Stresas – mūsų kūno reakcija į dirgiklius, įtampą, nesaugumą, grėsmę ar iššūkį. Fiziologinė streso prigimtis mums leidžia sutelkti energijos resursus pavojui išvengti. Tačiau XXI a. šio įrankio funkcija pamažu kinta ir stresą vis rečiau išgyvename kaip pozityvią pagalbą. Streso perteklius ima trukdyti kokybiškam gyvenimui, kenkia sveikatai. Susigyvenimui su stresu turime suvokti streso mechanizmą ir išmokti taikyti kūno bei proto praktikas.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Eglė Masalskienė
Eglė turi sukaupusi +19 metų suaugusiųjų mokymo, 7 metų psichologinio konsultavimo, 9 metų mindfulness grįstų metodų praktikavimo ir mokymo patirtį.

Atsiliepimai

Patiko mintis, kad mes negalime sustabdyti bangų, tačiau galime išmokti plaukti. Taip ir su stresu – stresą reikia mokėti išgyventi, jį pažinti. Kaip daugiau ataikyti nestresuojant ir kaip greičiau sugrįžti į normalią būseną. Tam yra dėmesio nukreipimo technika, autogeninės treniruotės, atsipalaidavimo pratimai – jas ir naudosiu.

Patiko kvėpavimo ir atsipalaidavimo pratimai. Nesu tikra ar taikysiu šiuos pratimus pamokose, bet po sunkios dienos galėčiau taikyti, kad atsigaučiau kitai darbo dienai.

Labai patiko paskutinis vaizdo įrašas ir pasakytis mintys, kad viskas priklauso nuo požiūrio. Labai norėčiau panaudoti kvėpavimo pratimus.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais