„Teatriniai ir viešojo kalbėjimo žaidimai klasėje“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Teatriniai ir viešojo kalbėjimo žaidimai klasėje

Lekt. Vytautas Kontrimas
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Nenuvertinkite žaidimo galios! Bet kokiame amžiuje teatriniai ir viešojo kalbėjimo žaidimai lavina empatijos, socialinių įgūdžių, pasitikėjimo savimi gebėjimus. Be to, tai visuomet linksma, sukuria papildomos energijos ir artumo! Kviečiame į praktinį nuotolinį seminarą su aktoriumi, viešojo kalbėjimo specialistu Vytautu Kontrimu.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Improvizacines veiklas neretai asocijuojame su aktoriams skirtomis užduotimis ir tikime, kad jas gali atlikti tik profesionalai. Nors iš tiesų improvizaciniai žaidimai pirmiausia atlieka ugdomąją ar net terapinę funkciją. Iš esmės, tai įtraukiantis, linksmas ir įdomus būdas lavinti socialinius įgūdžius, ugdyti viešojo kalbėjimo gebėjimus bei kitas bendražmogiškas ar net dalykines kompetencijas. Tad verta pasigilinti į teatro Pasaulį ir pasisemti geriausių patirčių!

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorius

Lekt. Vytautas Kontrimas
Aktorius, dėstytojas, neformalių teatrinio ugdymo užsiėmimų vedėjas. Viešojo kalbėjimo bei retorikos specialistas, konsultantas. Viešojo kalbėjimo dirbtuvėse Retorika.lt veda kūno kalbos, charizmos ir aktorinio meistriškumo meno užsiėmimus.

Atsiliepimai

Teatriniai žaidimai komunikavimui, streso valdymui gali būti pritaikyti bet kokioje pamokoje. Mes žaidžiame, klystame, mokomės kantrybės.

Puiki informacija apie teatro žaidimų įtraukimą į ugdymo procesą: apšilimo pratimai, charakterio, gidas, radijo stotis ir kt. Naudosiu tai.

Labai patiko. Net negalėjau įsivaizduoti, kad tetras gali būti kaip puiki mokymosi priemonė. Labiausiai patiko ir įsiminė praktiniai patarimai, radijo stotis, teatras kaip žaidimas… Pats gali iš mokinių išlukštenti tau reikiamą info ir vaikai to net nesuvokia. Manau tikrai panaudosiu šiuos žaidimus!

Buvo labai smagu suvokti, kad toks paprastas dalykas, kaip teatriniai žaidimai, turi tiek atspalvių, gali įnešti tiek daug naudos į ugdymo procesą! Tikrai išbandysiu aktoriaus pristatytus teatrinius žaidimus.

Daug praktinių patarimų, pratimų. Išbandysiu su savo mokiniais, mokinių tėvais.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais