Tėvų lūkesčiai ir vaikų galimybės
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Tėvų lūkesčiai ir vaikų galimybės

Lekt. Enrika Benevičienė
€12,00Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Turbūt sutiksite, kad lydėti vaiką tikslų link turėtų suaugusieji, su kuriais būtų galima pasimatuoti ir įvertinti savo keliamus lūkesčius. Tėvų ir mokytojų užduotis — sudaryti planą, kuris padėtų pasiekti tai, ko norima. Juk nepasiekiamus tikslus išsikelti nesudėtinga, tačiau tokiu atveju greitai patirsite nusivylimą. O tuomet mažėja vaiko savivertė, krenta pasitikėjimas savimi, asmenine sėkme, nesiformuoja problemų sprendimo įgūdžiai. Jeigu niekaip nepavyksta išsikelti realių, pamatuotų lūkesčių, žinokite, su nesekmėmis teks susidurti nuolat.


Lūkesčių valdymo atsakomybė turi gulti ne tik ant vaiko pečių — jiems reikalinga ir mokytojų, ir tėvų pagalba. O štai suaugusiesiems reikėtų suprasti, kad visi vaikai yra skirtingi, individualūs, turintys savitų gebėjimų bei talentų. Todėl savo vaikų ir moksleivių lyginimas su draugų, pažįstamų atžalomis bei kitais bendraamžiais — ydinga praktika.

Ko tikėtis iš šio nuotolinio seminaro?


Šiuose mokymuose Enrika pasidalins patarimais, žiniomis kaip bendrauti su mokinių tėvais, kaip suvaldyti tėvų lūkesčius vaikams tam, kad mokymosi procesas padėtų jiems augti ir tobulėti.

Mokymų ištrauka

Lektorė

Enrika Benevičienė
Nesmurtinės komunikacijos lektorė: veda asmenines konsultacijas, praktinius užsiėmimus, skaito pranešimus, veda nuotolinius seminarus, kuria ir įgyvendina įvairias programas.

Atsiliepimai

Dėkojame lektorei už įdomią medžiagą. Linkiu sėkmės jai!

Labai ačiū už išsamiai atskleistą temą ir pavyzdžius, kurie ypač naudingi ugdymo procese.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais