„Vaikų depresija: kaip atpažinti ir ką daryti?“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Vaikų depresija: kaip atpažinti ir ką daryti?

Lekt. Rima Mokusienė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Vaikų ir paauglių depresija gali pasireikšti visiškai kitaip, nei esame įpratę. Kaip atpažinti depresijos požymius, kokių pagalbos priemonių imtis? Patirtimi dalinasi psichologė Rima Mokusienė.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Ar žinojote, kad depresija diagnozuojama net kūdikiams? Tai geriausias įrodymas, kad depresija – ne pasirinkimas. Tai liga, kurią įveikti vien užsispyrimu ne tik sudėtinga, bet ir retai efektyvu. Matome vaikus jų natūralioje aplinkoje – tarp bendraamžių, todėl turime galimybę pastebėti pasikeitimus vaiko elgsenoje. Tačiau turime žinoti, ką stebėti ir kaip elgtis atradus pasikeitimų.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Rima Mokusienė
Psichologė, lektorė, projekcinės metodikos “Vabaliuk, kaip tu jautiesi?“ autorė, veda asmenines bei grupines konsultacijas, kuria programas

Atsiliepimai

Džiaugiuosi, jog buvo pristatyta aktuali, bet dažnai visuomenėje mažai aptariama tema apie vaikams kylančias depresijas, sunkias emocijas. Savo darbe stengsiuosi didesnį dėmesį atkreipti į vaikus, kurie skundžiasi savo bloga savijauta.

Depresijos rodiklių augantys skaičiai kelia nerimą, todėl betkokia informatyvi informacija apie tai yra nauda praktikoje ir darbe.

Suteikėte daug naudingos informacijos apie vaiko depresija, kaip atpažinti ir padėti vaikui ir sau. Esu skaičiusi apie depresijas nes norėdama išsiaiškinti ir suvokti vaikų būsenas. Tad ir šiomis įžvalgomis, idėjomis, patarimais pasinaudosiu gerindama vaikų santykius, atpažindama ir pagelbėdama vaikui ir tėveliams ,sureaguoti ir padėti išgyventi tokį periodą.Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais