„Žaidimo organizavimas ankstyvojoje vaikystėje“
Grįžti atgal
4 ak. val.
įrašas

Žaidimo organizavimas ankstyvojoje vaikystėje

Lekt. Daiva Vasiljevienė
4 ak. val. akredituota programa

Šio įrašo kaina 12€/asm. Galite įsigyti TIK šį įrašą arba TAPTI NARIU bei šį ir kitus įrašus žiūrėti NEMOKAMAI! Slinkite žemyn ir sužinokite, kaip!

Įsigyti TIK šį įrašą Įsigyti TIK šį įrašą
Ankstyvajame amžiuje rankos motorika, sugebėjimas išlaikyti pusiausvyrą (vaikščioti, bėgioti) ir judėjimas yra labai svarbūs faktoriai vaiko sveikatai, lemia jo vystymąsi. Kuo vaikas jaunesnis, tuo labiau protinis išsivystymas priklauso nuo fizinio išsivystymo, tad svarbu sudaryti tinkamas sąlygas, kurios skatintų kiek įmanoma aktyviau judėti. Grupėje mažyliai sportuodami, šokdami gali patenkinti savo poreikį judėti. Todėl daug dėmesio skiriame praktiniams gyvenimo įgūdžiams formuoti, savarankiškumo galimybių plėtrai.

Ko tikėtis iš šio įrašo?

Šiame seminare sužinosite, kaip vaikus įtraukti į kūrybinę veiklą, kaip žaisti su vaikais, kodėl žaidimas yra svarbus, ir kaip ikimokykliniame amžiuje žaidimą panaudoti kaip ugdymo priemonę? Į šiuos ir kitus klausimus Jums atsakys mokytoja Daiva Vasiljevienė.

KAIP ŽIŪRĖTI ŠĮ IR KITUS ĮRAŠUS NEMOKAMAI?

Tapkite nariu ir šį bei kitus įrašus žiūrėkite 9 dienas NEMOKAMAI!

Po nemokamo 9 dienų bandomojo laikotarpio narystė automatiškai pratęsiama, skaičiuojant 9€ mėnesinį mokestį.

Jokių papildomų įsipareigojimų, jokių papildomų sąlygų. Narystę galite nutraukti bet kada.

Lektorė

Lekt. Daiva Vasiljevienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja-metodininkė, kurianti įvairias kūrybines priemones vaikų ugdymui, veda praktinius seminarus.

Atsiliepimai

Lektorė parodė daug įdomių priemonių iš kurių galima pasigaminti žaidimus ir žaislus vaikams. Susipažinau su žaislais, kuriuos galima pasigaminti pačiai ir pritaikyti ryto rate, kasdienėje veikloje. Žaislai gražūs, spalvingi, patrauklūs vaikams. Bandysiu pasigaminti kai kuriuos mano vaikams tinkamus žaislus bei žaidimus ir naudosiu ryto rate bei veikloje.

Visada patiko ir patinka praktiniai seminarai, todėl įdomu buvo susipažinti su pačios lektorės pagamintomis priemonėmis vaikų ugdymui (si). Kelios priemonės patiko, manau pasigaminsiu, ačiū.

Nuolat domiuosi ir vis ieškau naujų idėjų, kaip pasigaminti įvairias priemones . Puikios priemonės ir jų panaudojimo būdai.

Pamačiau labai daug nuostabių priemonių, kurias būtinai pasidarysime su vaikais.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais