Žaismingi ir kūrybiški IKT įrankiai STREAM ugdyme
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai

Žaismingi ir kūrybiški IKT įrankiai STREAM ugdyme

Lekt. Laura Bajoriūnė
€16,00
2024 m. vasario 23 d. 13:00-15:00 val. Ugdymo meistrų platformoje


Kaina – 16€/asm.

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 12€/asm.

SVARBU! Šie mokymai yra „BESIMOKANČIŲ DARŽELIO TINKLO 2024“ dalis, todėl programos nariams dalyvavimas NEMOKAMAS, registruotis NEREIKIA.

Įsigyti Įsigyti
Vis plačiau plintant STREAM idėjoms, jos neišvengiamai pasiekia ir ikimokyklinio ugdymo įstaigas. Ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo mokytojai į ugdymo procesą pradeda integruoti STREAM dalykus, o kartu su jais ugdyme vietą atranda ir teachnologijos.

Sutikite, technologijos — neatsiejama šio laikmečio vaikų kasdienybės dalis. Kartais gali atrodyti, kad technologijos daro daugiau žalos nei naudos, tačiau tinkamai jas panaudojus, technologijos gali tapti puikiu mokymosi įrankiu, lavinančiu kalbą, pažintinius, socialinius, emocinius ir kūrybinius gebėjimus.

Mokymų „Žaismingi ir kūrybiški IKT įrankiai STREAM ugdyme“ metu mokytojai susipažins su IKT įrankiais, kurie padės inovatyviai ir kūrybiškai organizuoti ugdymo procesą: bus pristatytos Animated drawings, Chatter Pix Kids, Comic Page Creator, Animal 4D+ ir kitos programos.

Kviečiame dalyvauti ir sužinoti, kaip paprastus IKT įrankius pritaikyti ikimokyklinukų bei priešmokyklinukų ugdyme. Šiuose mokymuose pristatysime itin paprastai valdomus įrankius bei kartu išbandysime juos praktiškai.

Mokymų metu aptarsime:

• kuo IKT įrankiai gali būti naudingi bei žalingi mažam vaikui;

• kokie IKT įrankiai gali būti lengvai pritaikomi mokytojo darbe;

• peržiūrėsime vaizdinę medžiagą ir pamatysime, kaip praktiškai taikyti IKT įrankius veiklose;

• išmoksime IKT įrankius naudoti praktiškai.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu sužinosite, kaip su vaikais naudoti „Animated drawings“, „ChatterPix Kids“, „Comic page creator“, „Immersal“ ir kitas programas. Išmoksite jomis kurti ir naudoti jas savo veiklose.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks 2024 m. vasario 23 d. 13:00-15:00 val.
Mokymai skirti ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojams bei kitiems specialistams, kurie domisi STREAM ugdymu bei IKT įrankių integravimu į ugdymo procesą.
Mokymai akredituoti. 4 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks UGDYMO MEISTRŲ platformoje. Tiesioginę mokymų transliaciją rasite šių mokymų kurse. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną. Mokymai įrašomi, o mokymų įrašą rasite per 1-2 d.d. po įvykusių mokymų.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 16€

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 12€/asm.

SVARBU! Šie mokymai yra „BESIMOKANČIŲ DARŽELIO TINKLO 2024“ dalis, todėl programos nariams dalyvavimas NEMOKAMAS, registruotis NEREIKIA.

Įsigyti dabar

Lektorė

Laura Bajoriūnė
Šiaulių lopšelio-darželio „Pasaka" socialinė pedagogė ekspertė, Šiaulių techninės kūrybos centro mokytoja, knygų „PYKŠT ir POKŠT eksperimentai" bendraautorė, leidinio „Advento kalendorius. 24 kūrybinės STEAM užduotys" autorė, socialinio tinklo Facebook puslapio „STEAM ugdymas" įkūrėja, eTwinning programos ambasadorė Šiaulių regione.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais