Bendrieji pedagogikos pagrindai
Grįžti atgal
4 ak. val.
gyvai
2023 m. vasario 22 d. 14 val.

Bendrieji pedagogikos pagrindai

Lekt. prof. dr. Valdonė Indrašienė
€25,00
Vasario 22 d.
14:00-17:00 val.
ZOOM aplikacijoje

*Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 19€/asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Įsigyti Įsigyti
Mokytojo profesija – viena iš seniausių ir labiausiai analizuojamų visame pasaulyje. Gal todėl daugelis mūsų mano ją gerai žinantys ir išmanantys. Tačiau, ar tikrai kiekvienas gali būti mokytoju ir drąsiai žarstyti patarimus specialistams? Kokie tikslai buvo keliami praeityje ir šiuolaikinėje ugdymo įstaigoje? Kodėl šiuolaikinėje mokykloje akcentuojamas ugdymas ir orientacija į mokinį? Kas yra pamoka šiandien ir kokie mokymo metodai bei strategijos skatina būti aktyviais mokymosi procese? Kodėl mokymosi atsakomybe pedagogas turi dalintis su ugdytiniu ir kaip tai padaryti?


Kviečiame Jus į praktinius mokymus, kurių metu išsamiai susipažinsite su šiuolaikinės pedagogikos pagrindais ir susipažinsite su esminiais jos taikymo principais.

Mokymų metu:

• susipažinsite su pedagogikos sampratos raida ir pagrindinėmis sąvokomis;

• aptarsite ugdymo tikslus ir uždavinius bei jų formulavimo ypatumus;

• susipažinsite su didaktiniais principais ir jų taikymo galimybėmis;

• aptarsite pedagogo vaidmenį šiuolaikiniame ugdymo procese;

• sužinosite, kaip organizuoti mokymo procesą, kad vyktų aktyvus, visapusiškas ir efektyvus mokymasis pamokoje.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu galėsite užduoti klausimus mokslų daktarei, edukologei, dėstytojai Valdonei Indrašienei.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (6 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks vasario 22 d. (trečiadienį), 14:00-17:00 val.
Mokymai skirti ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojams, bendrojo ugdymo mokyklų specialistams, mokytojų padėjėjams ir visiems kitiems, kurie nori pagilinti turimas pedagogines žinias.
Mokymai akredituoti. 6 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Zoom aplikacijoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

ŠIE MOKYMAI – MOKYTOJŲ PADĖJĖJŲ RENGIMO PROGRAMOS DALIS

Mokytojų padėjėjų rengimo programa 2023 – tai ilgalaikė programa esamiems ir būsimiems mokytojų padėjėjams, kurios metu tobulinsite pačias svarbiausias bei reikalingiausias profesines kompetencijas, būtinas kokybiškam mokytojo padėjėjo darbui.

PROGRAMĄ SUDARO:

● 5 specializuoti mokymai po 6 ak. val;
● 1 gerosios patirties popietė su kviestiniais svečiais ir diskusija;
● papildoma medžiaga. Po kiekvieno užsiėmimo su dalyviais pasidalinsime praktinėmis užduotimis, skaitiniais, vaizdo įrašais, kurie padės įtvirtinti įgytas žinias;
● tiesioginis grįžtamasis ryšys iš programos lektorių bei svečių.

Daugiau informacijos apie programą

Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 25 eur.

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 19 eur/asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Dėmesio!
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar

Lektorė

Prof. dr. Valdonė Indrašienė
Lektorė, lietuvių edukologė, Mykolo Romerio universiteto Socialinės gerovės fakulteto Edukologijos ir socialinio darbo instituto direktorė, knygų autorė, monografijos „Vaiko vidutinės priežiūros įgyvendinimas socializacijos centruose: socioedukacinis aspektas", mokslo studijos „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo Lietuvoje būklė ir plėtros galimybės", „Visos dienos mokykla: modeliai ir įgyvendinimo prielaidos", vadovėlių „Pasiekimų įvertinimas ir įsivertinimas", „Šiuolaikinė didaktika" bendraautorė.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais