Kaip užtikrinti sėkmingą įtraukųjį ugdymą darželyje?

Kaip užtikrinti sėkmingą ir kokybišką įtraukųjį ugdymą darželyje?

Nemokamas mokymų įrašas
Nemokama
Dalyvavimas nemokamas, tačiau būtina registracija!

DĖMESIO! Spausdami mygtuką „Dalyvauti nemokamai", patvirtinate, kad sutinkate el. paštu gauti naujienas apie „Ugdymo meistrų" kuriamą turinį.

Dalyvauti nemokamai Dalyvauti nemokamai
Ugdymo įstaigose daugėjant vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, daugėja ir iššūkių, susijusių su integracija į grupės ar visos ugdymo įstaigos gyvenimą. Ko gero, kiekvienam mokytojui smalsu sužinoti, kaip užtikrinti sėkmingą integraciją, kaip paruošti grupės vaikus priimti „kitokį“ draugą, paskatinti susidraugauti ar tiesiog užtikrinti efektyvią tarpusavio komunikaciją. Kitas nemažiau svarbus iššūkis — ugdomųjų veiklų pritaikymas ir kokybiško ugdymo užtikrinimas visiems vaikams. Ar jau atradote sau tinkamiausią būdą, kaip tai padaryti? Dar ne?


Kviečiame Jus į nemokamą diskusiją, kurios metu su specialistais diskutuosime apie įtraukųjį ugdymą darželiuose, efektyviausius metodus ir bandysime sukurti savo sėkmės formulę, kuri padės užtikrinti sėkmingą įtraukųjį ugdymą savo grupėje.

Šios diskusijos metu:


• susipažinsite su ilgalaike Besimokančių darželių tinklo programa;
• aptarsite įtraukiojo ugdymo privalumus, galimybes ir iššūkius darželiuose;
• aptarsite metodus ir būdus, padėsiančius užtikrinti kokybišką įtraukųjį ugdymą;
• aptarsite, kaip susikurti susitarimus ir taisykles grupėje;
• sužinosite, kaip galite užtikrinti efektyvią komunikaciją su vaikais;
• galėsite užduoti pašnekovams rūpimus klausimus ir gauti atsakymus bei patarimus.

Svarbu žinoti:

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti Jums patogiu metu.
Diskusija skirta ankstyvojo ugdymo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojams, padėjėjams, specialiesiems pedagogams, logopedams, ergoterapeutams, administracijos atstovams ir visiems kitiems, kurie nori daugiau sužinoti apie įtraukiojo ugdymo galimybes;
Diskusijos dalyviams bus išduodamos dalyvavimą patvirtinančios pažymos. (Ši programa nėra akredituota, tačiau dalyviams išduosime pažymas, patvirtinančias dalyvavimą).
Dalyvavimas nemokamas,

tačiau būtina registracija.

DĖMESIO! Spausdami mygtuką „Dalyvauti nemokamai", patvirtinate, kad sutinkate el. paštu gauti naujienas apie „Ugdymo meistrų" kuriamą turinį.

Dalyvauti nemokamai

Diskusijoje dalyvauja

Lina Liutvinienė
Vaiko raidos specialistė, logopedė, specialioji pedagogė, Geštalto psichoterapijos konsultantė. VšĮ Ankstyvosios intervencijos centro „Gandriukas“ steigėja ir vadovė, turinti 12 metų privačios praktikos patirtį ir daugiau kaip 19 metų patirtį kaip specialistė.
Simona Lunina
Edukologė, Suomijos privačių darželių tinklo „Bumblebees kindergarten” generalinė direktorė.

Diskusiją moderuoja

Lukas Benevičius
Mokytojas, švietimo konsultantas, lektorius, sertifikuotas patirtinio ugdymo treneris, Ugdymo meistrai partneris, VšĮ „Mokymosi namai Patirčių slėnis“ bendrakūrėjas.

BESIMOKANČIŲ DARŽELIŲ TINKLAS 2023

Tai ilgalaikė programa, kurios metu ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų mokytojai, mokytojų asistentai, administracijos atstovai bei papildomi specialistai kviečiami tobulėti drauge.

PROGRAMĄ SUDARO:

● 4 specializuoti mokymai;
● 1 diskusija su kviestiniais svečiais;
● 1 gyvas susitikimas vadovų forume su kolegomis ir kviestiniais svečiais;
● 9 nuotoliniai mokymai skirtingomis temomis apie įtraukųjį ugdymą: kaip dirbant su specialiųjų ugdymosi poreikių vaikais naudoti vizualinės pagalbos korteles, kaip bendrauti ir bendradarbiauti su tėvais, kaip pažinti skirtingus vaikų sutrikimus (intelekto sutrikimą, autizmą, mišrų raidos sutrikimą, aktyvumo ir dėmesio sutrikimą, emocijų ir elgesio sutrikimą, sensorinę integraciją — jautrumą ir nejautrumą, ypatingus gabumus, aspergerio sindromą);
● 6 nuotolinės diskusijos, kurių metu gyvai diskutuosime apie įtraukųjį ugdymą, bendravimą ir bendradarbiavimą su tėvais, skirtingus vaikų sutrikimus: intelekto sutrikimą, autizmą, mišrų raidos sutrikimą, aktyvumo ir dėmesio sutrikimą, emocijų ir elgesio sutrikimą, sensorinę integraciją (jautrumą ir nejautrumą), ypatingus gabumus, aspergerio sindromą bei aptarsime aktualius klausimus;
● NAUJIENA! 7 nuotolinės konsultacijos (1 konsultacija per mėnesį) su skirtingų sričių specialistais — mokytojais-praktikais, ergoterapeutais, logopedais, specialiaisiais pedagogais, psichologais, pedagoginės psichologinės tarnybos praktikais-specialistais, kurių metu galėsite gyvai užduoti klausimus, spręsti Jums aktualias situacijas kartu;
● 1 konferencija pavasarį apie įtraukųjį ugdymą;
● temos analizė kiekvieną mėnesį, skirta analizuoti skirtingiems specialiesiems poreikiams (temų sąrašą rasite programoje žemiau).

Daugiau informacijos apie programą

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais