Koks yra mokytojų padėjėjų vaidmuo šiuolaikinėje mokykloje?

Koks yra mokytojų padėjėjų vaidmuo šiuolaikinėje mokykloje?

Diskusija ir programos pristatymas vyks sausio 10 d. 15 val.
Nemokama
Dalyvavimas nemokamas, tačiau būtina registracija!

DĖMESIO! Spausdami mygtuką „Dalyvauti nemokamai", patvirtinate, kad sutinkate el. paštu gauti naujienas apie „Ugdymo meistrų" kuriamą turinį.

Dalyvauti nemokamai Dalyvauti nemokamai
Šiuolaikinėje mokykloje prie efektyvaus mokymosi proceso kūrimo prisideda ne tik mokytojai, bet ir mokytojų padėjėjai. Besiruošiant įtraukiojo ugdymo pokyčiams, mokytojo padėjėjo vaidmuo tampa kaip niekad svarbus. Todėl šiandien ugdymo įstaigose įdarbinama vis daugiau specialistų mokytojo padėjėjo pareigoms užimti. Tačiau ar žinome, koks iš tiesų yra mokytojo padėjėjo vaidmuo šiuolaikinėje mokykloje? Ar skiriame pakankamai dėmesio kokybiškos mokytojų padėjėjų veiklos užtikrinimui?


Kviečiame Jus į nemokamą diskusiją, kurios metu kartu su specialistais analizuosime mokytojų padėjėjų reikšmingumą ir vaidmenį šiuolaikinėje ugdymo įstaigoje.

Šios diskusijos metu:


• susipažinsite su ilgalaike mokytojų padėjėjų programa ir lektoriais;
• sužinosite, kodėl svarbu skirti dėmesį mokytojų padėjėjų profesinių kompetencijų tobulinimui, jų darbinių veiklų ir funkcijų kokybiškam užtikrinimui;
• sužinosite, koks yra pagrindinis mokytojų padėjėjų vaidmuo ugdymo įstaigoje ir kokia jo reikšmė;
• turėsite galimybę įsitraukti į diskusiją ir užduoti jums rūpimus klausimus programos lektoriams.

Svarbu žinoti:

Ilgalaikės programos pristatymas ir diskusija vyks sausio 10 d. (antradienį), 15:00-16:00 val. YOUTUBE platformoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu po registracijos bei mokymų dieną. Diskusija bus įrašoma.
Diskusija skirta esamiems ir būsimiems mokytojų padėjėjams, administracijos atstovams ir visiems kitiems, kurie nori geriau pažinti mokytojo padėjėjo vaidmenį ir reikšmingumą švietimo įstaigoje.
Diskusijos dalyviams bus išduodamos dalyvavimą patvirtinančios pažymos. (Ši programa nėra akredituota, tačiau dalyviams išduosime pažymas, patvirtinančias dalyvavimą).
Dalyvavimas nemokamas,

tačiau būtina registracija.

DĖMESIO! Spausdami mygtuką „Dalyvauti nemokamai", patvirtinate, kad sutinkate el. paštu gauti naujienas apie „Ugdymo meistrų" kuriamą turinį.

Dalyvauti nemokamai

MOKYTOJŲ PADĖJĖJŲ RENGIMO PROGRAMA 2023

Tai ilgalaikė programa esamiems ir būsimiems mokytojų padėjėjams, kurios metu tobulinsite pačias svarbiausias bei reikalingiausias profesines kompetencijas, būtinas kokybiškam mokytojo padėjėjo darbui.

PROGRAMĄ SUDARO:

● 5 specializuoti mokymai po 6 ak.val;
● 1 gerosios patirties popietė su kviestiniais svečiais ir diskusija;
● papildoma medžiaga. Po kiekvieno užsiėmimo su dalyviais pasidalinsime praktinėmis užduotimis, skaitiniais, vaizdo įrašais, kurie padės įtvirtinti įgytas žinias;
● tiesioginis grįžtamasis ryšys iš programos lektorių bei svečių.

Daugiau informacijos apie programą

Diskusijoje dalyvauja

Lina Liutvinienė
Vaiko raidos specialistė: logopedė, specialioji pedagogė, Geštalto psichoterapijos praktikė. VšĮ Ankstyvosios intervencijos centro „Gandriukas“ steigėja ir vadovė, turinti 12 metų privačios praktikos patirtį ir daugiau kaip 19 metų patirtį kaip specialistė.
Vitalija Grigaitienė
Mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, 10 metų vaikų socializacijos centro direktorė, mediatorė, lektorė, sertifikuota „Equip“ programos lektorė, „Ankstyvosios intervencijos“ lektorė, 19 metų dirbanti su elgesio ir emocijų, bei delinkventinio elgesio paaugliais, psichotropinių medžiagų vartojimas, vaiko teisių apsaugos specialistė, vaikų socializacijos centrų naujo modelio, praktinio vadovo ir rekomendacijų koordinatorė, rengėja.
Lekt. Enrika Benevičienė
Nesmurtinės komunikacijos lektorė: veda asmenines konsultacijas, praktinius užsiėmimus, skaito pranešimus, veda nuotolinius seminarus, kuria ir įgyvendina įvairias programas.

Diskusiją moderuoja

Lukas Benevičius
Mokytojas, švietimo konsultantas, lektorius, sertifikuotas patirtinio ugdymo treneris, Ugdymo meistrai partneris, VšĮ „Mokymosi namai Patirčių slėnis“ bendrakūrėjas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais