Priemonės, skirtos mokymosi sunkumų kompensavimui
Grįžti atgal
6 ak. val.
gyvai
2023 m. balandžio 5 d. 14 val.

Pagalbos būdai ir kompensacinės priemonės mokymosi sutrikimų turintiems vaikams

Lekt. Olga Telešova
€25,00
Balandžio 5 d.
14:00-17:00 val.
YOUTUBE platformoje

*Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 19€/asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Įsigyti Įsigyti
Diegiant įtraukiojo ugdymo principus Lietuvos mokyklų duris vis dažniau praveria vaikai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių. O kiekvienai poreikių grupei turėtų būti taikomi tam tikri mokymosi metodai ir priemonės, todėl mokytojų poreikis turėti šios srities teorinių bei praktinių žinių yra didelis.


Priemonių pasirinkimas yra didelis – kanceliarinės, interaktyvios, specialiosios, skirtos skirtingų mokymosi sričių kompensavimui, priemonės. Jų taikymas ne tik padeda užtikrinti aukštesnius akademinius pasiekimus bei geriau sutelkti dėmesį, bet ir paįvairina mokymosi procesą, daro jį šiuolaikiškesniu, ugdo tolimesniam gyvenimui svarbius gebėjimus. Tačiau kaip sužinoti, kokių priemonių imtis, patiriant skirtingus sunkumus?

Kviečiame Jus dalyvauti mokymuose ir sužinoti gausybę universalių bei itin veiksmingų specialiųjų priemonių, skirtų mokymosi sunkumų kompensavimui kartu su jų taikymo būdais.

Mokymų metu:

● sužinosite daugiau apie universalias kanceliarines priemones ir jų tikslingą panaudojimą kompensuojant dėmesio sutelkimo ir kitus mokinių patiriamus sunkumus;

● išgirsite apie interaktyvias priemones, skirtas skaitymo, įsiminimo, rišliosios kalbos sunkumų kompensavimui ir įgūdžių lavinimui, jų naudojimo gerąją patirtį;

● susipažinsite su įvairiomis specialiosiomis priemonėmis, jų taikymo tikslais ir būdais;

● turėsite galimybių diskutuoti su lektore ir gauti atsakymų į Jums aktualius klausimus šia tema.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu galėsite užduoti klausimus mokymosi ypatumų centro „Labirintas" specialiajai pedagogei Olgai Telešova.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (6 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks balandžio 5 d. (trečiadienį), 14:00-17:00 val.
Mokymai skirti pradinio ir bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams, meno mokyklų bei profesinio rengimo įstaigų mokytojams.
Mokymai akredituoti. 6 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Youtube platformoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Šie mokymai – ilgalaikės programos „MISIJA – ĮTRAUKUSIS UGDYMAS 2023" dalis

Programos dalyviams dalyvavimas mokymuose nemokamas.

MISIJA – ĮTRAUKUSIS UGDYMAS 2023 – tai ilgalaikė įtraukiojo ugdymo programa, kurios metu kiekvienas dalyvis suvoks esminius įtraukiojo ugdymo principus, plės požiūrį, ugdysis svarbias nuostatas efektyviam ugdymui klasėse, kuriose yra ar bus specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų.

PROGRAMĄ SUDARO:

● 6 praktiniai mokymai apie įtraukiojo ugdymo principus, pagalbos būdus ir kompensacines priemones mokymosi sutrikimų turintiems vaikams, ugdymo turinio pritaikymo realių pavyzdžių aptarimas ir metodai, aplinkos ugdymo struktūravimas, optimizavimas specialiųjų poreikių turintiems mokiniams;
● daugiau nei 7 išskirtiniai skaitiniai ir rekomendacijų paruoštukai, kuriuos iš karto galėsite pritaikyti praktikoje su dirbant mokiniais;
● išskirtinis vaizdo reportažas su praktiniais pavyzdžiais ir sėkmės istorijomis iš bendrojo ugdymo įstaigos, kuri jau 30 metų vadovaujasi įtraukiojo ugdymo principais.

Daugiau informacijos apie programą

Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 25 €

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 19 €/asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Dėmesio!
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar

Lektorė

Olga Telešova
Mokymosi ypatumų centro „Labirintas" specialioji pedagogė.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais