Pagrindinės mokytojo padėjėjo funkcijos ir atsakomybės
Grįžti atgal
6 ak. val.
gyvai
2023 m. kovo 30 d. 14 val.

Pagrindinės mokytojo padėjėjo funkcijos ir atsakomybės

Lekt. Vitalija Grigaitienė
€25,00
Kovo 30 d.
14:00-17:00 val.
YOUTUBE platformoje

*Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 19€/asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Įsigyti Įsigyti
Mokytojo pagalbos mokiniams jau nebeužtenka, todėl mokyklose mokytojo padėjėjo vaidmuo tampa itin svarbus ir reikšmingas. Todėl šiomis dienomis, artėjant įtraukiojo ugdymo pokyčiui, ugdymo įstaigose įdarbinama vis daugiau specialistų mokytojo padėjėjo pareigoms užimti. Kadangi ši specialybė Lietuvoje yra pakankamai nauja, kyla daug neaiškumų. Koks iš tiesų yra mokytojo padėjėjo vaidmuo šiuolaikinėje mokykloje? Ar skiriame pakankamai dėmesio kokybiškos mokytojų padėjėjų veiklos užtikrinimui? Kokios yra pagrindinės mokytojų padėjėjų darbinės funkcijos ir atsakomybės? Kaip užtikrinti sklandų veiklų atlikimą?


Siekiant kokybiško ugdymo visiems mokiniams, būtina tinkamai pasirengti ir gerai išmanyti savo darbines veiklas, funkcijas bei atsakomybes.

Kviečiame jus į praktinius mokymus, kurių metu pažinsite pagrindines mokytojų padėjėjų darbines funkcijas bei sužinosite, kaip jas įgyvendinti sklandžiai ir kokybiškai.

Mokymų metu:

• sužinosite, koks yra pagrindinis mokytojų padėjėjų vaidmuo šiuolaikinėje ugdymo įstaigoje ir kokia jo reikšmė;
• pažinsite pagrindines mokytojų padėjėjų darbines funkcijas, atsakomybes. sužinosite, kaip jas atlikti kokybiškai užtikrinant jų efektyvumą;
• analizuosite pagrindinius darbo ugdymo įstaigoje veiklų principus, pažinsite esminius skirtumus dirbant su vaikais ir padedant mokytojui;
• turėsite galimybę užduoti Jums rūpimus klausimus ir sudalyvauti diskusijoje kartu su lektore.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu ne tik analizuosite pagrindinius darbo ugdymo įstaigoje veiklų principus, bet ir turėsite galimybę dalyvauti diskusijoje ir užduoti klausimus lektorei.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (6 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti per 14 dienų po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks kovo 30 d. (ketvirtadienį), 14:00-17:00 val.
Mokymai skirti ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojams, bendrojo ugdymo mokyklų specialistams, mokytojų padėjėjams ir visiems kitiems, kurie nori sužinoti daugiau apie mokytojo padėjejo darbines funkcijas.
Mokymai akredituoti. 6 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks YOUTUBE platformoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

ŠIE MOKYMAI – MOKYTOJŲ PADĖJĖJŲ RENGIMO PROGRAMOS DALIS

Mokytojų padėjėjų rengimo programa 2023 – tai ilgalaikė programa esamiems ir būsimiems mokytojų padėjėjams, kurios metu tobulinsite pačias svarbiausias bei reikalingiausias profesines kompetencijas, būtinas kokybiškam mokytojo padėjėjo darbui.

Programos dalyviams mokymuose dalyvavimas nemokamas!

PROGRAMĄ SUDARO:

● 5 specializuoti mokymai po 6 ak. val;
● 1 gerosios patirties popietė su kviestiniais svečiais ir diskusija;
● papildoma medžiaga. Po kiekvieno užsiėmimo su dalyviais pasidalinsime praktinėmis užduotimis, skaitiniais, vaizdo įrašais, kurie padės įtvirtinti įgytas žinias;
● tiesioginis grįžtamasis ryšys iš programos lektorių bei svečių.

Daugiau informacijos apie programą

Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 25€

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 19 €/asm. Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu info@ugdymomeistrai.lt

Dėmesio!
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar

Lektorė

Vitalija Grigaitienė
Vėliučionių vaikų socializacijos centro direktorė.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais