Stiprios, agresyvios ir pykčio emocijos
Grįžti atgal
6 ak. val.
gyvai
2023 m. gegužės 31 d. 14 val.

Stiprios, agresyvios ir pykčio emocijos – iš kur jos ateina ir kaip su jomis dirbti?

Lekt. Rima Mokusienė
€25,00
2023 m. gegužės 31 d.

14:00-17:00 val.

Kaina – 25€*

*Nuolaida 6 ir daugiau dalyvių – 19 €/asm.
Nuolaida pritaikoma automatiškai, pasirenkant 6 ir daugiau dalyvių.

Įsigyti Įsigyti
Sutrikęs elgesys ir emocijos neigiamai veikia vaiko raidą, apsunkina bendravimą su bendraamžiais, mokytojais, tėvais, sukelia sudėtingas adaptacijos bei socializacijos problemas, kasdienius nepatogumus. Ar institucijos yra pasirengusios teikti veiksmingą pagalbą elgesio ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams? Juk su skirtingo masto sunkumais didžioji dalis vaikų susiduria dėl savo charakterio ypatumų, šeimyninės aplinkos, mokyklos reikalavimų. Taigi, norint padėti šiems vaikams, svarbu juos pažinti, užmegzti su jais šiltus santykius bei turėti praktinių žinių apie emocijų raišką, sutrikimus, jų atpažinimą ir valdymą.


Kviečiame Jus dalyvauti mokymuose, kurių metu su psichologe Rima Mokusiene analizuosite elgesio ir emocijų sutrikimų sampratą, sužinosite praktinius pozityvaus elgesio ir pagalbos būdus, aptarsite bendradarbiavimą su šeima bei pagalbos specialistais.

Mokymų metu:

• išanalizuosime elgesio ir emocijų sutrikimų sampratą bei įvardinsime prielaidas sukeliančias elgesio ir emocijų pokyčius;
• analizuosime mokytojų požiūrį į pagalbos teikimą, jų reakcijas į vaikų elgesį, gebėjimus valdyti savo ir mokinio elgseną įvairiose situacijose;
• išgirsite praktines pozityvaus elgesio patirtis;
• analizuosime atvejus, pagalbos būdus, savikontrolės palaikymą;
• aptarsime bendradarbiavimą su šeima ir pagalbos specialistais.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu galėsite užduoti Jums rūpimus klausimus ir sudalyvauti diskusijoje kartu su lektore.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (6 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks gegužės 31 d. (trečiadienį), 14:00-17:00 val.
Mokymai skirti pradinio ir bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams, klasių vadovams, specialistams, tėvams.
Mokymai akredituoti. 6 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks Youtube platformoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną. Mokymai įrašomi, o įrašas bus pasiekiamas per 1-2 d.d. po įvykusių mokymų.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 25 €

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 19 €/asm. Nuolaida automatiškai pritaikoma pasirenkant 6 ir daugiau dalyvių.

Dėmesio!
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.

Įsigyti dabar

Šie mokymai – ilgalaikės programos „MISIJA – ĮTRAUKUSIS UGDYMAS 2023" dalis

Programos dalyviams dalyvavimas mokymuose nemokamas.

MISIJA – ĮTRAUKUSIS UGDYMAS 2023 – tai ilgalaikė įtraukiojo ugdymo programa, kurios metu kiekvienas dalyvis suvoks esminius įtraukiojo ugdymo principus, plės požiūrį, ugdysis svarbias nuostatas efektyviam ugdymui klasėse, kuriose yra ar bus specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų.

PROGRAMĄ SUDARO:

● 6 praktiniai mokymai apie įtraukiojo ugdymo principus, pagalbos būdus ir kompensacines priemones mokymosi sutrikimų turintiems vaikams, ugdymo turinio pritaikymo realių pavyzdžių aptarimas ir metodai, aplinkos ugdymo struktūravimas, optimizavimas specialiųjų poreikių turintiems mokiniams;
● daugiau nei 7 išskirtiniai skaitiniai ir rekomendacijų paruoštukai, kuriuos iš karto galėsite pritaikyti praktikoje su dirbant mokiniais;
● išskirtinis vaizdo reportažas su praktiniais pavyzdžiais ir sėkmės istorijomis iš bendrojo ugdymo įstaigos, kuri jau 30 metų vadovaujasi įtraukiojo ugdymo principais.

Daugiau informacijos apie programą

Lektorė

Lekt. Rima Mokusienė
Psichologė, lektorė, projekcinės metodikos „Vabaliuk, kaip tu jautiesi?“ autorė. Rima veda asmenines bei grupines konsultacijas, kuria įvairias mokymo programas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais