Lytiškumo ugdymas mokykloje
Grįžti atgal
6 ak. val.
gyvai

Lytiškumo ugdymas mokykloje

Mokymai vyks gruodžio 5 d. 14 val.
Lekt. Lina Januškevičiūtė
€25,00
2023 m. gruodžio 5 d.

14:00-17:00 val.
YouTube platformoje

Kaina – 25€/asm.

*Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 19€/asm.

SVARBU! Šie mokymai yra „GYVENIMO ĮGŪDŽIŲ UGDYMO DALYKO MOKYTOJŲ RENGIMO PROGRAMA “ dalis, todėl programos nariams dalyvavimas NEMOKAMAS, registruotis NEREIKIA.

Įsigyti Įsigyti
Lytiškumo ugdymo tema šiuo metu sulaukia daugybės diskusijų ir visuomenėje, ir mokyklos aplinkoje... Tema nepatogi, tačiau tenka pripažinti — apie tai kalbėti yra būtina.


Lytiškumas ugdymas — tai kur kas daugiau nei intymaus gyvenimo klausimai. Tai — savęs pažinimas ir priėmimas, tolerancija žmonių skirtybėms, saugumo jausmas, ribų išlaikymas, atsakingas požiūris į šeimos planavimą, pozityvaus santykio su savo kūnu kūrimas... Taigi lytiškumo ugdymo temoje slypi daugybė atsakymų į augančiam jaunam žmogui natūraliai kylančius klausimus.

Koks turėtų būti švietimo įstaigų vaidmuo lytiškumo ugdyme? Kur yra ribos? Ar mokytojai turi kalbėti lytiškumo temomis? Kaip apie lytiškumą kalbėti jauniems žmonėms suprantama kalba? Kaip sukurti saugią erdvę šios nepatogios temos nagrinėjimui?

Kviečiame Jus į mokymus, kurių metu nagrinėsite lytiškumo temas esančias Gyvenimo įgūdžių ugdymo programoje, atsižvelgiant į skirtingus mokinių amžiaus tarpsnius bei sužinosite, nuo ko reikia pradėti ir ką svarbu žinoti siekiant kalbėti lytiškumo temomis su mokiniais.

Mokymų metu:


• sužinosite, nuo ko reikia pradėti ir ką svarbu žinoti siekiant kalbėti lytiškumo temomis su mokiniais;

• sužinosite, kokios lytiškumo temos atsiranda skirtinguose vaiko ir paauglio raidos etapuose;

• nagrinėsite lytiškumo temas, esančias Gyvenimo įgūdžių ugdymo programoje;

• nagrinėsite mitus, susijusius su lytiškumo temomis;

• sužinosite, kaip galima kurti saugią erdvę lytiškumo temų aptarimui grupėse;

• sužinosite konkrečius patarimus bei praktinius metodus, kuriuos galėsite naudoti lytiškumo temų aptarimui ir saugios aplinkos klasėje kūrimui;

• galėsite sudalyvauti diskusijoje ir užduoti Jums rūpimus klausimus lektorei.

Kodėl verta dalyvauti?

Praktiniai mokymai

Mokymų metu išgirsite patarimų bei praktinių metodų, kuriuos galėsite naudoti lytiškumo temų aptarimui ir saugios aplinkos klasėje kūrimui.

Akredituotas turinys

Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (6 ak. val.). Įstaigos akreditacijos numerį rasite šio puslapio apačioje.

Įrašas ir dalomoji medžiaga

Mokymų įrašą galėsite peržiūrėti po mokymų tiek, kiek norite kartų ir iš bet kurio įrenginio. Skaidrės ir papildoma medžiaga bus pasiekiama iš karto po mokymų.

Svarbu žinoti

Mokymai vyks gruodžio 5 d. 14:00-17:00 val.
Mokymai skirti pagrindinio, vidurinio ugdymo klasių vadovams, GĮU dalyko mokytojams, mokytojams ir specialistams, kurie nori sužinoti daugiau apie lytiškumo ugdymą mokykloje.
Mokymai akredituoti. 6 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyviams bus išduodami po mokymų, užpildžius savirefleksijos anketą.
Mokymai vyks YouTube platformoje. Nuoroda prisijungimui prie mokymų bus išsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu iš karto po apmokėjimo, dieną prieš mokymus bei mokymų dieną. Mokymai įrašomi, o mokymų įrašą rasite per 1-2 d.d. po įvykusių mokymų.
Pasirinkus išankstinio apmokėjimo būdą, prie kurso būsite prijungti per 2 d. d. po įvykdyto apmokėjimo. Pasistenkite užtikrinti, kad apmokėjimas būtų atliktas likus ne mažiau nei 2 d.d. iki mokymų pradžios.
Įsigyti

Kaina 1 dalyviui ⎯ 25€

Nuolaida taikoma 6 ir daugiau dalyvių – 19€/asm.

Dėmesio! Šie mokymai yra „GYVENIMO ĮGŪDŽIŲ UGDYMO DALYKO MOKYTOJŲ RENGIMO PROGRAMA“ dalis, todėl programos nariams dalyvavimas NEMOKAMAS, registruotis NEREIKIA.

Įsigyti dabar

Šie mokymai – ilgalaikės programos „GYVENIMO ĮGŪDŽIŲ UGDYMO DALYKO MOKYTOJŲ RENGIMO PROGRAMA" dalis

Programos dalyviams dalyvavimas mokymuose nemokamas.

GYVENIMO ĮGŪDŽIŲ UGDYMO DALYKO MOKYTOJŲ RENGIMO PROGRAMA – ilgalaikė mokymų programa būsimiems gyvenimo įgūdžių dalyko mokytojams ir klasių vadovams, kurios metu padėsime Jums pasiruošti gyvenimo įgūdžių ugdymo dalyko integracijai bei įgyvendinimui.

PROGRAMĄ SUDARO:

● 6 specializuoti mokymai po 6 ak.val. ir 1 mokymai po 4 ak.val. Iš viso – 40 ak. val.;
● papildoma medžiaga. Po kiekvieno užsiėmimo su dalyviais pasidalinsime praktinėmis užduotimis, skaitiniais, vaizdo įrašais, kurie padės įtvirtinti įgytas žinias;
● tiesioginis grįžtamasis ryšys iš programos lektorių bei svečių;

Daugiau informacijos apie programą

Lektorė

Lina Januškevičiūtė
VšĮ „Įvairovės ir edukacijos namai“ vadovė, lytiškumo ugdymo ekspertė, žmogaus teisių edukatorė, mokymų lektorė, beveik 10 metų dirbanti su įvairiomis grupėmis neformalaus ugdymo metodais. Sertifikuota ACET UK ,,Teaching relationships and sex education" edukatorė.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais